Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37414600 Campingkocher, Outdooröfen
Optionen:
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst voor het op afroep leveren van Vlamoze Rantsoenverwarmer
Descripción: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van Het op afroep leveren van Vlamloze rantsoenverwarmer, op basis van een Raamovereenkomst voor een vaste periode van vier jaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Xie aanbestedingsleidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 37414600 Cocinas y hornillos para acampada y uso al aire libre
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: De maximumwaarde van de opdracht hangt af van het bedrag dat de winnende inschrijver in rekening brengt en van de exacte vraag van de Aanbestedende dienst; om deze reden is de waarde niet opgenomen in de Aanbestedingsstukken. De Aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de raamovereenkomst deze met maximaal 100% te verhogen. De Aanbestedende dienst zal enkel en alleen aanspraak op deze bepaling maken indien nadrukkelijk sprake is van verhoogde geopolitieke spanningen en/of een verslechterende veiligheidssituatie wereldwijd, welke invloed kan hebben op de 3 hoofdtaken van het ministerie van Defensie: 1. Beschermen van het eigen grondgebied en dat van bondgenoten. 2. Bevorderen van de (internationale) rechtsorde en stabiliteit. 3. Ondersteunen van civiele autoriteiten en leveren van bijstand bij rampen en crises Om deze redenen is er op dit moment nog budget voor de optie gereserveerd.