2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Sportinventaris ten behoeve van binnensportaccommodaties
Beschreibung: De gemeente Venlo wil een nieuw inkooptraject starten voor de levering van sportinventaris voor binnensportaccommodaties. Aanleiding hiervoor is het aflopen van de huidige Overeenkomst op 31 mei 2026 De geraamde opdrachtwaarde over de totale looptijd van de Overeenkomst bedraagt €460.000 exclusief btw. De maximale opdrachtwaarde bedraagt €600.000 exclusief btw. Indien de maximale opdrachtwaarde is bereikt, eindigt de Overeenkomst. De raming is gebaseerd op gemiddelde uitgaven van de afgelopen jaren, plus de eventuele aan te schaffen sportinventaris voor nieuw te realiseren sporthallen. de genoemde bedragen zijn indicatief.
Interne Kennung: 295513
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Betreft de hoofdopdracht De geraamde opdrachtwaarde over de totale looptijd van de Overeenkomst bedraagt €460.000 exclusief btw. De maximale opdrachtwaarde bedraagt €600.000 exclusief btw. Indien de maximale opdrachtwaarde is bereikt, eindigt de Overeenkomst. De raming is gebaseerd op gemiddelde uitgaven van de afgelopen jaren, plus de eventuele aan te schaffen sportinventaris voor nieuw te realiseren sporthallen. de genoemde bedragen zijn indicatief.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie hiervoor paragraaf 3.3 van de inschrijvingsleidraad.