556349-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Obec Mikulovice, okres Jeseník-obnova poničené a poškozené vodohospodářské infrastruktury pro veřejnou potřebu povodňovou pohromou z 12. 9. 2024 II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObec Mikulovice, okres Jeseník-obnova poničené a poškozené vodohospodářské infrastruktury pro veřejnou potřebu povodňovou pohromou z 12. 9. 2024 II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je stavba spočívající v odstranění havarijního stavu kanalizace, vodovodu a ČOV, a to dle projektové dokumentace pro provádění stavby s názvem „Odstranění havarijního stavu kanalizace, vodovodu a ČOV ve vlastnictví obce Mikulovice
Interne Kennung2/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je stavba spočívající v odstranění havarijního stavu kanalizace, vodovodu a ČOV, a to dle projektové dokumentace pro provádění stavby s názvem „Odstranění havarijního stavu kanalizace, vodovodu a ČOV ve vlastnictví obce Mikulovice“
Interne Kennung1/2025