See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy implantów stosowanych w procedurach ortopedycznych dla LCO Sp. z o.o. w Świebodzinie.
Beschreibung: Dostawa implantów ortopedycznych w okresie 36 miesięcy w ilości określonej w formularzu cenowym załacznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.PN.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 2 do ZWZ