556380-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Lehrbücher – Achiziția de manuale școlare pentru învățământul preuniversitar de la clasa a I-a până la clasa a VIII-a
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția de manuale școlare pentru învățământul preuniversitar de la clasa a I-a până la clasa a VIII-a
Beschreibung: Achiziția de manuale școlare - conform caietului de sarcini publicat în SEAP, cantitățile minime și maxime ale Acordului cadru se egăsesc la pct. 3.4.1.2) în documentul menționat, iar cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent se regăsesc detaliate la pct. 3.4.1.3). Număr zile până la care se pot solicita clarificări, înainte de data limită de depunere a ofertelor - 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificări în a doua etapă în a 11-a zi înainte de data depunerii ofertelor, printr-un raspuns consolidat.
Interne Kennung: 51671728_2026_PAAP1306
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22112000 Lehrbücher
5. Los
Los: LOT-0101
Titel: Comunicare în Limba Modernă 1 - Germană - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în Limba Modernă 1 - Germană - clasa a I – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Comunicare în limba maternă slovacă - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă slovacă - clasa a I – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba română - clasa a I – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Comunicare în limba maternă cehă - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă cehă - clasa a I – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Comunicare în limba maternă sârbă - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă sârbă - clasa a I – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Comunicare în limba maternă italiană - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă italiană - clasa a I – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Comunicare în limba maternă bulgară - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă bulgară - clasa a I – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Comunicare în limba maternă croată - clasa I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă croată - clasa a I – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Comunicare în limba modernă (italiană) - clasa I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba modernă (italiană)- clasa a I – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Comunicare în limba modernă (spaniolă) - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba modernă (spaniolă) - clasa a I – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Comunicare în limba maternă neogreacă - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă neogreacă - clasa a I – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Religie - Cultul Greco-Catolic - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Greco-Catolic - clasa a I – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Religie - Cultul Adventist - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Adventist - clasa a I – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a I – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Religie - Cultul Unitarian - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Unitarian - clasa a I – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Religie - Cultul Reformat (maghiară) - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Reformat (maghiară) - clasa a I – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) -clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) - clasa a I – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Religie – Cultul Ortodox Ucrainean - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Ortodox Ucrainean - clasa a I – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba germană - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba română pentru școlile și secțiile cu predare în limba germană - clasa a I – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Religie - cultul musulman (turcă) - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - cultul musulman (turcă) - clasa a I – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Religie – Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni) - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Ortodox de Rit Vechi (ruși lipoveni)- clasa a I – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Religie - Cultul Romano-Catolic de limba română - clasa a I-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Romano-Catolic de limba română - clasa a I – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0201
Titel: Comunicare in limba maternă ucraineană - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare in limba maternă ucraineană - clasa a II – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: Arte Vizuale și Abilitati Practice - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Arte Vizuale și Abilitati Practice - clasa a II – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: Comunicare în limba modernă (spaniolă) - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba modernă (spaniolă) - clasa a II – a, predare în limba spaniolă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: Comunicare în limba maternă sârbă - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă sârbă - clasa a II – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: Comunicare In Limba Materna Maghiara - cls. a II-a/Limba si literatura maternă maghiară-cls. a III-a/Limba si literatura materna maghiară-cls. a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare In Limba Materna Maghiara - cls. a II-a/Limba si literatura maternă maghiară-cls. a III-a/Limba si literatura materna maghiară-cls. a IV-a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: Comunicare în Limba Modernă 1 (Franceză) - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în Limba Modernă 1 (Franceză) - clasa a II – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: Comunicare în limba maternă cehă - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă cehă - clasa a II – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: Comunicare în limba maternă slovacă - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă slovacă - clasa a II – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: Comunicare în limba maternă croată - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă croată - clasa a II – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: Comunicare în limba maternă neogreacă - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă neogreacă - clasa a II – a, predare în limba neogrecă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: Comunicare în limba maternă rusă - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă rusă - clasa a II – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: Comunicare în limba maternă bulgară - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă bulgară - clasa a II – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: Comunicare în Limba Modernă 1 - Germană - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în Limba Modernă 1 - Germană - clasa a II – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: Comunicare în Limba Romana Pentru Școlile Și Secțiile Cu Predare În Limba Maghiară-cls. a II-a/Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maghiară-cls. a III-a/cls. a IV-a/cls/cls. a XI-a. a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în Limba Romana Pentru Școlile Și Secțiile Cu Predare În Limba Maghiară - clasa a II – a/Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maghiară - cls. a III-a/ Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maghiară-cls. a IV-a/Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maghiară- cls. a VII-a/Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maghiară-filiera tehnologică- cls. a XI-a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: Comunicare în limba modernă (italiană) - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba modernă (italiană) - clasa a II – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: Comunicare în limba maternă italiană - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Comunicare în limba maternă italiană- clasa a II – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: Dezvoltare Personală - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Dezvoltare Personală - clasa a II – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă - clasa a II – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a II – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană - clasa a II – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: Muzica și Miscare - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Muzica și Miscare - clasa a II – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: Religie – Cultul Ortodox Ucrainean - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Ortodox Ucrainean - clasa a II – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: Religie - Cult Ortodox - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cult Ortodox - clasa a II – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) - clasa a II – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: Religie – Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a II – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: Religie - Cultul Unitarian - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Unitarian - clasa a II – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: Religie - Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a II – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: Religie - Cultul Greco-Catolic - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Greco-Catolic - clasa a II – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: Religie - Cultul Adventist - clasa a II-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Adventist - clasa a II – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0301
Titel: Arte Vizuale și Abilitati Practice - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Arte Vizuale și Abilitati Practice - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 301
Los: LOT-0302
Titel: Arte vizuale și abilități practice limba maghiară - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Arte vizuale și abilități practice limba maghiară - clasa a III – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 302
Los: LOT-0303
Titel: Educație civică limba maghiară - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Educație civică limba maghiară - clasa a III – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 303
Los: LOT-0304
Titel: Educatie Civica - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Educatie Civica - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 304
Los: LOT-0305
Titel: Limba și Literatura Română - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și Literatura Română- clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 305
Los: LOT-0306
Titel: Limba modernă italiană - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă italiană - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 306
Los: LOT-0307
Titel: Limba Modernă Engleză - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba Modernă Engleză - clasa a III – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 307
Los: LOT-0308
Titel: Limba Modernă Franceză - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba Modernă Franceză - clasa a III – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 308
Los: LOT-0309
Titel: Limba Modernă Germana - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba Modernă Germana - clasa a III – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 309
Los: LOT-0310
Titel: Limba modernă Spaniolă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă Spaniolă - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 310
Los: LOT-0311
Titel: Limba și literatura maternă croată - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă croată - clasa a III – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 311
Los: LOT-0312
Titel: Limba și literatura maternă italiană - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă italiană - clasa a III – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 312
Los: LOT-0313
Titel: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă sârbă- clasa a III – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 313
Los: LOT-0314
Titel: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a III – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 314
Los: LOT-0315
Titel: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a III – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 315
Los: LOT-0316
Titel: Limba și literatura maternă cehă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă cehă - clasa a III – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 316
Los: LOT-0317
Titel: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a III – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 317
Los: LOT-0318
Titel: Limba și literatura maternă rusă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă rusă - clasa a III – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 318
Los: LOT-0319
Titel: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba germană - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba germană - clasa a III – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 319
Los: LOT-0320
Titel: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă - clasa a III – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 320
Los: LOT-0321
Titel: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă cehă-clasa a-III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă cehă - clasa a III – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 321
Los: LOT-0322
Titel: Matematică - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Matematică - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 322
Los: LOT-0323
Titel: Matematică - limba maghiară - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Matematică - limba maghiară - clasa a III – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 323
Los: LOT-0324
Titel: Muzică și Mișcare - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și Mișcare - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 324
Los: LOT-0325
Titel: Muzică și mișcare pentru minoritatea turcă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru minoritatea turcă - clasa a III – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 325
Los: LOT-0326
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare limba maternă germană - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare limba maternă germană- clasa a III – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 326
Los: LOT-0327
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă cehă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă cehă - clasa a III – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 327
Los: LOT-0328
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă sârbă - clasa a III – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 328
Los: LOT-0329
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă slovacă - clasa a III – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 329
Los: LOT-0330
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă ucraineană - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina:Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă ucraineană - clasa a III – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 330
Los: LOT-0331
Titel: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a III – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 331
Los: LOT-0332
Titel: Religie - Cult Ortodox - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cult Ortodox - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 332
Los: LOT-0333
Titel: Religie - Cultul Unitarian - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Unitarian - clasa a III – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 333
Los: LOT-0334
Titel: Religie - Cultul Romano-Catolic De Limba Maghiară - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Romano-Catolic De Limba Maghiară - clasa a III – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 334
Los: LOT-0335
Titel: Religie – Cultul Penticostal- clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Penticostal - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 335
Los: LOT-0336
Titel: Științe ale Naturii - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Științe ale Naturii - clasa a III – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 336
Los: LOT-0337
Titel: Științe ale naturii limba maghiară - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Științe ale naturii limba maghiară - clasa a III – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 337
Los: LOT-0338
Titel: Limba si literatura materna germană - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba si literatura materna germană- clasa a III – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 338
Los: LOT-0339
Titel: Limba și literatura maternă ucraineană - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă ucraineană - clasa a III – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 339
Los: LOT-0340
Titel: Religie - cultul evanghelic C.A. (germana) - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - cultul evanghelic C.A. (germana) - clasa a III – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 340
Los: LOT-0341
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă rromani - clasa a III-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba maternă rromani - clasa a III – a, predare în limba rromani, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 341
Los: LOT-0401
Titel: Limba și literatura maternă ucraineană - clasa a IV-a
Interne Kennung: 401
Los: LOT-0402
Titel: Arte Vizuale și Abilitati Practice - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: CArte Vizuale și Abilitati Practice - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 402
Los: LOT-0403
Titel: Arte vizuale și abilități practice limba maghiară - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Arte vizuale și abilități practice limba maghiară - clasa a IV – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 403
Los: LOT-0404
Titel: Educație Civică - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Educație Civică - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 404
Los: LOT-0405
Titel: Educație civică limba maghiară - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Educație civică limba maghiară - clasa a IV – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 405
Los: LOT-0406
Titel: Geografie - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Geografie - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 406
Los: LOT-0407
Titel: Istorie - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Istorie - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 407
Los: LOT-0408
Titel: Limba și Literatura Română - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și Literatura Română - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 408
Los: LOT-0409
Titel: Limba Modernă Franceză - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba Modernă Franceză - clasa a IV – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 409
Los: LOT-0410
Titel: Limba Modernă Germana - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba Modernă Germana - clasa a IV – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 410
Los: LOT-0411
Titel: Limba Modernă Engleză - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba Modernă Engleză - clasa a IV – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 411
Los: LOT-0412
Titel: Limba modernă spaniolă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă spaniolă - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 412
Los: LOT-0413
Titel: Limba și literatura maternă cehă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă cehă - clasa a IV – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 413
Los: LOT-0414
Titel: Limba și literatura maternă rusă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă rusă - clasa a IV – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 414
Los: LOT-0415
Titel: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a IV – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 415
Los: LOT-0416
Titel: Limba și literatura maternă italiană - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă italiană - clasa a IV – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 416
Los: LOT-0417
Titel: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a IV – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 417
Los: LOT-0418
Titel: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a IV – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 418
Los: LOT-0419
Titel: Limba și literatura maternă croată - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă croată - clasa a IV – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 419
Los: LOT-0420
Titel: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a IV – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 420
Los: LOT-0421
Titel: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a IV – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 421
Los: LOT-0422
Titel: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba cehă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura română pentru școlile și secțiile cu predare în limba cehă - clasa a IV – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 422
Los: LOT-0423
Titel: Matematică - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Matematică - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 423
Los: LOT-0424
Titel: Matematică limba maghiară - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Matematică limba maghiară - clasa a IV – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 424
Los: LOT-0425
Titel: Muzică și Mișcare - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și Mișcare - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 425
Los: LOT-0426
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba cehă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba cehă - clasa a IV – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 426
Los: LOT-0427
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba slovacă - clasa a IV – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 427
Los: LOT-0428
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba turcă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba turcă - clasa a IV – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 428
Los: LOT-0429
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba sârbă - clasa a IV – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 429
Los: LOT-0430
Titel: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Muzică și mișcare pentru școlile și secțiile cu predare în limba ucraineană - clasa a IV – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 430
Los: LOT-0431
Titel: Religie – Cultul Reformat (maghiară) - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Reformat (maghiară) - clasa a IV – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 431
Los: LOT-0432
Titel: Religie – Cultul Penticostal - clasa a IV
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Penticostal - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 432
Los: LOT-0433
Titel: Religie - Cultul Unitarian - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Unitarian - clasa a IV – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 433
Los: LOT-0434
Titel: Religie- Cultul Romano-Catolic De Limba Maghiara - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Religie- Cultul Romano-Catolic De Limba Maghiara - clasa a IV – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 434
Los: LOT-0435
Titel: Religie - Cult Ortodox - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cult Ortodox - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 435
Los: LOT-0436
Titel: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a Iv-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a IV – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 436
Los: LOT-0437
Titel: Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a IV – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 437
Los: LOT-0438
Titel: Științe ale Naturii - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Științe ale Naturii - clasa a IV – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 438
Los: LOT-0439
Titel: Științe ale naturii limba maghiară - clasa a IV-a
Beschreibung: Disciplina: Științe ale naturii limba maghiară - clasa a IV – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 439
Los: LOT-0501
Titel: Educaţie muzicală pentru minoritatea sârbă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Educaţie muzicală pentru minoritatea sârbă - clasa a V – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 501
Los: LOT-0502
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea turcă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea turcă - clasa a V – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 502
Los: LOT-0503
Titel: Educaţie muzicală pentru minoritatea slovacă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Educaţie muzicală pentru minoritatea slovacă - clasa a V – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 503
Los: LOT-0504
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a V – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 504
Los: LOT-0505
Titel: Educaţie muzicală pentru minoritatea ucraineană - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Educaţie muzicală pentru minoritatea ucraineană - clasa a V – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 505
Los: LOT-0506
Titel: Limba Moderna 1-Limba Engleza - Studiu Intensiv - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba Moderna 1-Limba Engleza - Studiu Intensiv - clasa a V – a, predare în limba modernă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 506
Los: LOT-0507
Titel: Limba modernă 1-limba spaniolă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1-limba spaniolă - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 507
Los: LOT-0508
Titel: Limba modernă 1-limba italiană - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1-limba italiană - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 508
Los: LOT-0509
Titel: Limba modernă 1 - studiu intensiv limba italiană - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 - studiu intensiv limba italiană - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 509
Los: LOT-0510
Titel: Limba modernă 1 - studiu intensiv limba spaniolă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 - studiu intensiv limba spaniolă - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 510
Los: LOT-0511
Titel: Limba modernă 2 - limba italiană - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2 - limba italiană - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 511
Los: LOT-0512
Titel: Limba și literatura maternă cehă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă cehă - clasa a V – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 512
Los: LOT-0513
Titel: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a V – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 513
Los: LOT-0514
Titel: Limba și literatura maternă italiană - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă italiană - clasa a V – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 514
Los: LOT-0515
Titel: Limba și literatura maternă rusă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă rusă - clasa a V – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 515
Los: LOT-0516
Titel: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a V – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 516
Los: LOT-0517
Titel: Limba și literatura maternă croată - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă croată - clasa a V – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 517
Los: LOT-0518
Titel: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a V – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 518
Los: LOT-0519
Titel: Limba și literatura maternă turcă - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă turcă - clasa a V – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 519
Los: LOT-0520
Titel: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a V – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 520
Los: LOT-0521
Titel: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a V – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 521
Los: LOT-0522
Titel: Religie - Cultul Unitarian - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Unitarian - clasa a V – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 522
Los: LOT-0523
Titel: Religie – Cultul Penticostal - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Penticostal - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 523
Los: LOT-0524
Titel: Religie – Cultul Musulman (turcă) - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Musulman (turcă)- clasa a V – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 524
Los: LOT-0525
Titel: Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a V – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 525
Los: LOT-0526
Titel: Limba modernă 1 - studiu intensiv limba franceză - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 - studiu intensiv limba franceză - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 526
Los: LOT-0527
Titel: Religie - cultul penticostal - clasa a V-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - cultul penticostal - clasa a V – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 527
Los: LOT-0601
Titel: Istoria si traditiile minoritatii rrome - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria si traditiile minoritatii rrome - clasa a VI – a, predare în limba rromani, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 601
Los: LOT-0602
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a VI – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 602
Los: LOT-0603
Titel: Istoria și tradițiile minorității bulgare - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității bulgare - clasa a VI – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 603
Los: LOT-0604
Titel: Istoria și tradițiile minorității rușilor lipoveni - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității rușilor lipoveni - clasa a VI – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 604
Los: LOT-0605
Titel: Istoria și tradițiile minorității slovace - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității slovace - clasa a VI – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 605
Los: LOT-0606
Titel: Istoria și tradițiile minorității sârbe - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității sârbe- clasa a VI – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 606
Los: LOT-0607
Titel: Istoria și tradițiile minorității cehe - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității cehe - clasa a VI – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 607
Los: LOT-0608
Titel: Istoria și tradițiile minorității elene - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității elene- clasa a VI – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 608
Los: LOT-0609
Titel: Istoria și tradițiile minorității croate - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității croate- clasa a VI – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 609
Los: LOT-0610
Titel: Istoria și tradițiile minorității turce - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității turce - clasa a VI – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 610
Los: LOT-0611
Titel: Istoria și tradițiile minorității germane - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității germane- clasa a VI – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 611
Los: LOT-0612
Titel: Istoria și tradițiile minorității italiene - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității italiene - clasa a VI – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 612
Los: LOT-0613
Titel: Istoria și tradițiile minorității ucrainene - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității ucrainene - clasa a VI – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 613
Los: LOT-0614
Titel: Istoria și tradițiile minorității poloneze - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității poloneze - clasa a VI – a, predare în limba polonă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 614
Los: LOT-0615
Titel: Limba modernă 1 – intensiv (spaniolă) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 – intensiv (spaniolă) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 615
Los: LOT-0616
Titel: Limba modernă 1 – intensiv (italiană) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 – intensiv (italiană) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 616
Los: LOT-0617
Titel: Limba modernă 1 (italiană) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 (italiană) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 617
Los: LOT-0618
Titel: Limba modernă 1 (spaniolă) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 (spaniolă) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 618
Los: LOT-0619
Titel: Limba modernă 2 (spaniolă) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2 (spaniolă) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 619
Los: LOT-0620
Titel: Limba modernă 2 (chineză) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2 (chineză) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 620
Los: LOT-0621
Titel: Limba modernă 2 (turcă) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2 (turcă) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 621
Los: LOT-0622
Titel: Limba modernă 2 (italiană) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2 (italiană) - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 622
Los: LOT-0623
Titel: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a VI – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 623
Los: LOT-0624
Titel: Limba și literatura maternă cehă - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă cehă - clasa a VI – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 624
Los: LOT-0625
Titel: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a VI – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 625
Los: LOT-0626
Titel: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a VI – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 626
Los: LOT-0627
Titel: Limba și literatura maternă rusă - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă rusă - clasa a VI – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 627
Los: LOT-0628
Titel: Limba și literatura maternă italiană - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă italiană - clasa a VI – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 628
Los: LOT-0629
Titel: Religie - Cultul Adventist de ziua a șaptea - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Adventist de ziua a șaptea - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 629
Los: LOT-0630
Titel: Religie - Cultul Ortodox Ucrainean - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Ortodox Ucrainean - clasa a VI – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 630
Los: LOT-0631
Titel: Religie - Cultul Unitarian - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Unitarian - clasa a VI – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 631
Los: LOT-0632
Titel: Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Creștin după Evanghelie - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 632
Los: LOT-0633
Titel: Religie - Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a VI – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 633
Los: LOT-0634
Titel: Religie - Cultul Greco-Catolic- clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Greco-Catolic - clasa a VI – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 634
Los: LOT-0635
Titel: Religie - Cultul Musulman (turcă) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Musulman (turcă)- clasa a VI – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 635
Los: LOT-0636
Titel: Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) - clasa a VI-a
Beschreibung: Disciplina: Religie - Cultul Evanghelic C.A. (germană) - clasa a VI – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 636
Los: LOT-0701
Titel: Limba moderna 1-studiu intensiv engleza - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba moderna 1-studiu intensiv engleza - clasa a VII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 701
Los: LOT-0702
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a VII – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 702
Los: LOT-0703
Titel: Istoria și tradițiile minorității germane - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității germane - clasa a VII – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 703
Los: LOT-0704
Titel: Istoria și tradițiile minorității rușilor lipoveni - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității rușilor lipoveni- clasa a VII – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 704
Los: LOT-0705
Titel: Istoria și tradițiile minorității turce - clasa ca VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității turce - clasa a VII – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 705
Los: LOT-0706
Titel: Istoria și traditiile minoritatii rrome - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și traditiile minoritatii rrome - clasa a VII – a, predare în limba rromani, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 706
Los: LOT-0707
Titel: Istoria și tradițiile minorității croate - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității croate - clasa a VII – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 707
Los: LOT-0708
Titel: Istoria și tradițiile minorității slovace - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității slovace - clasa a VII – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 708
Los: LOT-0709
Titel: Istoria și tradițiile minorității cehe - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității cehe - clasa a VII – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 709
Los: LOT-0710
Titel: Istoria și tradițiile minorității elene - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității elene - clasa a VII – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 710
Los: LOT-0711
Titel: Istoria și tradițiile minorității ucrainene - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității ucrainene- clasa a VII – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 711
Los: LOT-0712
Titel: Istoria și tradițiile minorității italiene - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității italiene - clasa a VII – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 712
Los: LOT-0713
Titel: Istoria și tradițiile minorității poloneze - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Istoria și tradițiile minorității poloneze - clasa a VII – a, predare în limba polonă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 713
Los: LOT-0714
Titel: Limba modernă 1- studiu intensiv spaniolă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1- studiu intensiv spaniolă - clasa a VII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 714
Los: LOT-0715
Titel: Limba modernă 1- studiu intensiv italiană - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1- studiu intensiv italiană- clasa a VII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 715
Los: LOT-0716
Titel: Limba modernă 1 - limba italiană- clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 - limba italiană- clasa a VII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 716
Los: LOT-0717
Titel: Limba modernă 1 - limba spaniolă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1 - limba spaniolă - clasa a VII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 717
Los: LOT-0718
Titel: Limba modernă 2 - limba italiană - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2 - limba italiană - clasa a VII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 718
Los: LOT-0719
Titel: Limba modernă 2 - limba spaniolă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2 - limba spaniolă - clasa a VII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 719
Los: LOT-0720
Titel: Limba și literatura materna rromani - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă rromani - clasa a VII – a, predare în limba rromani, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 720
Los: LOT-0721
Titel: Limba și literatura maternă turcă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă turcă - clasa a VII – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 721
Los: LOT-0722
Titel: Limba și literatura maternă rusă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă rusă - clasa a VII – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 722
Los: LOT-0723
Titel: Limba și literatura maternă italiană - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă italiană - clasa a VII – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 723
Los: LOT-0724
Titel: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a VII – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 724
Los: LOT-0725
Titel: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a VII – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 725
Los: LOT-0726
Titel: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a VII – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 726
Los: LOT-0727
Titel: Limba și literatura maternă cehă - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă cehă - clasa a VII – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 727
Los: LOT-0728
Titel: Religie – Cultul Unitarian (maghiară) - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Unitarian (maghiară) - clasa a VII – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 728
Los: LOT-0729
Titel: Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Evanghelic C. A. (germană) - clasa a VII – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 729
Los: LOT-0730
Titel: Religie – Cultul Musulman (turcă) - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Musulman (turcă) - clasa a VII – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 730
Los: LOT-0731
Titel: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a VII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie – Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a VII – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 731
Los: LOT-0801
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea sârbă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea sârbă - clasa a VIII – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 801
Los: LOT-0802
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea turcă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea turcă - clasa a VIII – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 802
Los: LOT-0803
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea germană - clasa a VIII – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 803
Los: LOT-0804
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea slovacă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea slovacă - clasa a VIII – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 804
Los: LOT-0805
Titel: Educație muzicală pentru minoritatea ucraineană -clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Educație muzicală pentru minoritatea ucraineană - clasa a VIII – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 805
Los: LOT-0806
Titel: Limba modernă 1-studiu intensiv limba spaniolă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1-studiu intensiv limba spaniolă - clasa a VIII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 806
Los: LOT-0807
Titel: Limba modernă 1-studiu intensiv limba italiană - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1-studiu intensiv limba italiană- clasa a VIII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 807
Los: LOT-0808
Titel: Limba modernă 1- limba italiană - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1- limba italiană - clasa a VIII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 808
Los: LOT-0809
Titel: Limba modernă 1- limba spaniolă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 1- limba spaniolă- clasa a VIII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 809
Los: LOT-0810
Titel: Limba modernă 2- limba italiană - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2- limba italiană - clasa a VIII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 810
Los: LOT-0811
Titel: Limba modernă 2- limba spaniolă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba modernă 2- limba spaniolă - clasa a VIII – a, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 811
Los: LOT-0812
Titel: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă slovacă - clasa a VIII – a, predare în limba slovacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 812
Los: LOT-0813
Titel: Limba și literatura maternă turcă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă turcă - clasa a VIII – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 813
Los: LOT-0814
Titel: Limba și literatura maternă italiană - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă italiană- clasa a VIII – a, predare în limba italiană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 814
Los: LOT-0815
Titel: Limba și literatura maternă croată - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă croată - clasa a VIII – a, predare în limba croată, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 815
Los: LOT-0816
Titel: Limba și literatura maternă rusă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă rusă - clasa a VIII – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 816
Los: LOT-0817
Titel: Limba și literatura maternă cehă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă cehă - clasa a VIII – a, predare în limba cehă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 817
Los: LOT-0818
Titel: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă neogreacă - clasa a VIII – a, predare în limba neogreacă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 818
Los: LOT-0819
Titel: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă sârbă - clasa a VIII – a, predare în limba sârbă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 819
Los: LOT-0820
Titel: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă bulgară - clasa a VIII – a, predare în limba bulgară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 820
Los: LOT-0821
Titel: Limba și literatura maternă ucraineană - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Limba și literatura maternă ucraineană - clasa a VIII – a, predare în limba ucraineană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 821
Los: LOT-0822
Titel: Religie- Cultul Unitarian (maghiară) - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie- Cultul Unitarian (maghiară) - clasa a VIII – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 822
Los: LOT-0823
Titel: Religie- Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie- Cultul Ortodox de rit vechi (ruși lipoveni) - clasa a VIII – a, predare în limba rusă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 823
Los: LOT-0824
Titel: Religie- Cultul Musulman (turcă) - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie- Cultul Musulman (turcă) - clasa a VIII – a, predare în limba turcă, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 824
Los: LOT-0825
Titel: Religie- Cultul Romano-Catolic de Limba Maghiara - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie- Cultul Romano-Catolic de Limba Maghiara - clasa a VIII – a, predare în limba maghiară, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 825
Los: LOT-0826
Titel: Religie- Cultul Evanghelic C.A. (germană) - clasa a VIII-a
Beschreibung: Disciplina: Religie- Cultul Evanghelic C.A. (germană) - clasa a VIII – a, predare în limba germană, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 826
Los: LOT-0827
Titel: Limba moderna germană nivel A2.2 - clasele V- VIII
Beschreibung: Disciplina: Limba moderna germană nivel A2.2 - clasele V- VIII, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 827
Los: LOT-0828
Titel: Limba moderna germană nivel B1.1 - clasele V - VIII
Beschreibung: Disciplina: Limba moderna germană nivel B1.1 - clasele V - VIII, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 828
Los: LOT-0829
Titel: Limba moderna germană nivel A2.1 - clasele V-VIII
Beschreibung: Disciplina: Limba moderna germană nivel A2.1 - clasele V-VIII, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 829
Los: LOT-0902
Titel: Limba română - curs de inițiere pentru străinii adulți
Beschreibung: Disciplina: Limba română - curs de inițiere pentru străinii adulți, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 902
Los: LOT-0903
Titel: Limba română - curs de inițiere pentru copiii străini
Beschreibung: Disciplina: Limba română - curs de inițiere pentru copiii străini, predare în limba română, conform caietului de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Acordului Cadru sunt specificate la pct. 3.4.1.2) din caietul de sarcini publicat în SEAP. Cantitățile minime și maxime ale Contractului subsecvent sunt specificate la pct. 3.4.1.3) din caietul de sarcini publicat în SEAP.
Interne Kennung: 903