556394-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kranwagen und Muldenkipper – Achiziționarea a trei autobasculante cu macara și graifer, un buldoexcavator și două autospeciale combinate de canal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționarea a trei autobasculante cu macara și graifer, un buldoexcavator și două autospeciale combinate de canal
Beschreibung: Achiziționarea a trei autobasculante cu macara și graifer, un buldoexcavator și două autospeciale combinate de canal Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18. Entitatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub)
Interne Kennung: 1096128_2026_PAAPD1584243
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Autobasculantă cu macara și graifer
Beschreibung: Achiziţionarea a trei autobasculante cu macara și graifer
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Buldoexcavator
Beschreibung: Achiziţionarea unui buldoexcavator
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 43262000 Aushubmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Autospecială combinată de canal
Beschreibung: Achiziţionarea a doua autospeciale combinate de canal
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser