2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy 5. NP pavilonu B, nemocnice K. Vary – oddělení urologie a objektu Komenského 759, Sokolov – střecha + půdní vestavba – zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby, zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby pro část 1. a jednostupňové projektové dokumentace do stupně dokumentace pro provádění stavby v rozsahu dle vyhlášky č. 169/2016 Sb. pro část 2., včetně provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, poskytnutí odborných souvisejících výkonů v průběhu zadávacích řízení na zhotovitele staveb a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb pro obě části.
Interne Kennung: P26V00000949
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek a dle zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část1-Stavební úpravy 5. NP pavilonu B, nemocnice K. Vary – oddělení urologie– zpracování projektové dokumentace
Interne Kennung: 10353
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 Stavební práce objektu Komenského 759, Sokolov – střecha + půdní vestavba – zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (dále jen „DSP“), zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (dále jen „DPS“) pro část 1. a jednostupňové projektové dokumentace do stupně dokumentace pro provádění stavby v rozsahu dle vyhlášky č. 169/2016 Sb. pro část 2., včetně provedení kompletního výkonu souvisejících inženýrských činností, poskytnutí odborných souvisejících výkonů v průběhu zadávacích řízení na zhotovitele staveb a zajištění výkonů dozoru projektanta po celou dobu realizace obou staveb pro obě části.
Interne Kennung: 10354