2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do lokomotyw podwieszanych z napędem spalinowym typu DZ 80 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do lokomotyw podwieszanych z napędem spalinowym typu DZ 80 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru poszczególnych części zamiennych jakie będzie zamawiał w ramach zawartej z Wykonawcą Umowy. 3. Zamawiający podaje symulowane ilości części zamiennych w oparciu o szacunkowe ilości planowanych do zakupu (Załącznik nr 4 do SWZ - Cennik podstawowy). W pozostałych pozycjach wstawiana będzie ilość „1 szt.” (Załącznik nr 4 do SWZ - Cennik dodatkowy). Ilości te podano tylko i wyłącznie na potrzeby dokonania oceny poszczególnych ofert. Rzeczywista ilość dostaw części, podzespołów i materiałów realizowana na podstawie przyszłej Umowy zawartej z wybranym Wykonawcą będzie wynikała z aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego, przy czym łączna wartość netto części zamiennych, podzespołów i materiałów zamówionych przez Zamawiającego nie może przekroczyć maksymalnej wartości Umowy netto na cały okres jej trwania ani nie może być niższa, niż 30 % maksymalnej wartości Umowy netto. Maksymalna wartość umowy netto jest równa wartości netto oferty w zakresie cennika podstawowego. Umowa zostanie zawarta na czas określony, na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ. 5. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 3057/HZK/PFR/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0000