556417-2026 - Ergebnis
Finnland – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Lihojen ja lihavalmisteiden hankinta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lihojen ja lihavalmisteiden hankinta
Beschreibung: Kulttuuriranta Oy kilpailutti lihat ja lihavalmisteet teatteri- ja ravintolatoimintansa tarpeisiin. Kilpailutus kattoi myös musiikkitalon ravintolatoiminnan tarpeet. Hankinnan kohde kuvattiin tarkemmin hankinta-asiakirjoissa.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2025-031263-LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sopimuskausi on voimassa kaksi (2) vuotta. Kahden (2) vuoden perussopimuskauden jälkeen tilaajalla on mahdollisuus kahden (2) vuoden mittaiseen optiokauteen (koko sopimuskausi kaksi (2) + kaksi (2) vuotta).