556424-2026 - Ergebnis
Ungarn – Unkrautjäten – Zöldterületek karbantartása 2026-2028.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zöldterületek karbantartása 2026-2028.
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés „MAVIR Zrt. alállomásai belső és külső területén zöldterület karbantartása” tárgyban.
Vorherige Bekanntmachung: 077536-2026
Interne Kennung: EKR002530952025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le. Ajánlatkérő értékelési szempontként a Kbt. 76.§ (2) bekezdés a) pontja szerinti legalacsonyabb ár szempontot alkalmazza.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés „MAVIR Zrt. alállomásai belső és külső területén zöldterület karbantartása” tárgyban. A MAVIR ZRt. alállomásain a kerítésen belüli és kerítésen kívüli zöldterületek karbantartása, mint rendszerességgel ismétlődő munka a műszaki berendezések és vagyonvédelmi berendezések folyamatos működésének biztosítása, az üzemzavar megelőzése miatt szükséges. További fontos szempont a parlagfű szennyezés megelőzése, valamint a terület rendezettségének biztosítása. Nyertes ajánlattevő feladata: - a növényzet kaszálása, vágása, - vegyszeres kezelés (kaszálással nehezen karbantartható területeken felnövő növényzet vegyszeres gyomirtóval történő kiegészítő kezelése) a vegetáció növekedéséhez igazodóan, tervezetten az adott évben márciustól novemberig a kiadott eseti megrendelésben meghatározott mennyiségek és megrendelt műszaki ütemek (A ütem és B ütem) szerint, a teljes területre vonatkozóan évente tervezetten 5 db A és 4 db B ütemmel számolva. Opció: A műszaki leírás részeként kiadott táblázatban (mennyiségi kimutatás) egyes helyszínek (telephelyek) mennyiségei opcióként értendők. A területi opciók általában olyan telephelyeken vannak, ahol vagy beruházás, vagy terület változása van folyamatban. Szintén opció az időjárást és egyéb körülményeket figyelembe véve az adott évben egyes helyszíneken a tervezeten felüli további megrendelés. A szerződéses keretmennyiség a teljesítés teljes időszakára vonatkoztatva: 34 300 980 m2, a keretmennyiségbe az opció nem értendő bele. Ajánlatkérő a fenti keretmennyiség tekintetében 70%-os lehívási kötelezettséget vállal. A részletes leírást, követelményeket és ütemeket a közbeszerzési műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR002530952025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A műszaki leírás részeként kiadott táblázatban (mennyiségi kimutatás) egyes helyszínek (telephelyek) mennyiségei opcióként értendők. A területi opciók általában olyan telephelyeken vannak, ahol vagy beruházás, vagy terület változása van folyamatban. Szintén opció az időjárást és egyéb körülményeket figyelembe véve az adott évben egyes helyszíneken a tervezeten felüli további megrendelés. Az opciós mennyiség a teljesítés teljes időszakára vonatkoztatva 9 155 620 m2. Ajánlatkérő fenntartja a jogot, hogy a fenti opció tekintetében igénye szerint eseti megrendelés(eke)t adjon ki. Az opció lehívása esetén Nyertes ajánlattevő az opció teljesítésére köteles az ajánlatában foglaltak szerint. Az opció teljesítése az eseti megrendelésben meghatározott mennyiségek és megrendelt műszaki ütemek (A ütem és B ütem) szerint történik. Ajánlatkérő az opció lehívására nem köteles.