2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa energii elektrycznej w 2026 roku do obiektów Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego, zlokalizowanych na terenie kraju.
Beschreibung: Zakup i dostawa energii elektrycznej w 2026 roku do obiektów Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego, zlokalizowanych na terenie kraju.
Interne Kennung: EDZ.26.94.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EZP.26.94.2025