See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO–INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu 3-4
Beschreibung: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO–INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dot.: Części: 3 i 4 unieważnionego postępowania nr: GK-I.272.1.2025, tj: Część 3: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO-INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla 7 obrębów położonych w gminie Obrzycko i 11 obrębów położonych w gminie Ostroróg; Część 4: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO-INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dla 17 obrębów położonych w gminie Szamotuły.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie w Systemie Informacji Przestrzennej GEO–INFO 7 Mapa inicjalnej, powiatowej bazy danych geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu dot.: Części: 3 i 4 unieważnionego postępowania nr: GK-I.272.1.2025, tj. gm. Ostroróg, gm. Szamotuły