2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup przyczepy z wyposażeniem do dekontaminacji.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup przyczepy wraz z wyposażeniem do dekontaminacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w Zał. nr 2 do SWZ zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: MT.2370.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup przyczepy wraz z wyposażeniem do dekontaminacji