See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oświetlenie ulic i dróg oraz innych otwartych terenów publicznych za pomocą infrastruktury oświetleniowej stanowiącej własność spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe Spółka z o. o. na terenie Miasta i Gminy Pleszew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa oświetleniowa polegająca na: a) oświetleniu ulic, placów i dróg publicznych znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Pleszew, na poziomie technicznym możliwym do uzyskania za pomocą istniejącej infrastruktury oświetleniowej, b) utrzymywaniu istniejącej infrastruktury oświetleniowej w należytym stanie technicznym wynikającym z obowiązujących przepisów. Obowiązki Wykonawcy określone są szczegółowo w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001