556455-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – IKT technológie do učební
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IKT technológie do učební
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie IKT za účelom modernizácie vybavenia učební, vrátane služieb súvisiacich s dodaním, dopravou, inštaláciou, osadením, zapojením a poskytovaním záručného servisu tovarov v rozsahu uvedenom v podrobnom opise vrátane definovaných minimálnych požiadaviek na funkčné a výkonnostné parametre položiek tvoriacich predmet zákazky a informácie o ďalších požiadavkách a súvisiacich službách predmetu zákazky tvorí samostatné prílohy. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001