See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Furnizare gaz metan inclusiv transportul și distribuția” – pentru 12 luni
Beschreibung: Furnizare gaze naturale inclusiv transportul si distributia pentru toate locatiile autoritatii contractante mentioante in caietul de sarcini Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor /informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. În cadrul acestei proceduri, Universitatea Babeș Bolyai îndeplinește rolul de Autoritate Contractantă în cadrul Contractului de furnizare ce urmează a fi încheiat Gazele naturale care urmează să fie achiziționate inclusiv transportul și distribuția acestora, pentru toate locurile de consum, sunt necesare pentru desfăşurarea în bune condiţii a tuturor activităţilor desfăşurate în facultăţile,centrele și alte clădiri din cadrul Universităţii Babeş-Bolyai. Gazele naturale vor fi furnizate pentru toate locațiile aflate în proprietatea autorității contractante
Interne Kennung: 9LD-VP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul contractului este reprezentat de furnizarea gazelor naturale inclusiv transportul si distributia, pentru o perioada de 12 luni, pentru toate locatiile autoritatii contractante mentionate in caietul de sarcini
Interne Kennung: 1