556473-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup ciężkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę ciężkiego samochodu ratowniczo - gaśniczego, szczegółowo opisanego w załączniku nr 8 do SWZ .
Interne KennungRL.271.1.8.2025.AG