See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, mienia oraz ubezpieczenia komunikacyjne SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, mienia oraz ubezpieczenia komunikacyjne SPWSZ w Szczecinie, obejmujące 2 zadania: Zadanie nr 1 - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, obejmujące: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia; Zadanie nr 2 - Ubezpieczenie mienia oraz ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, obejmujące: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii, 4) ubezpieczenia komunikacyjne: OC, NNW, AC, ASS. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektach umowy, stanowiących załącznik nr 4A i/lub 4B do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Rzeczpospolitej Polskiej. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację pozostałych elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresów rzeczowych), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Wskazanie takie należy umieścić na ofercie. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa Wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. 7. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z usługami stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz usług podobnych do nich. 8. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 7 powyżej nie przekroczy 15% wartości zamówienia podstawowego w każdym zadaniu. 9. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki. 10. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą polegały na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 11. Miejscem realizacji zamówień, o których mowa w pkt 6 powyżej, będzie teren Rzeczpospolitej Polskiej. 12. Wizja lokalna: Zamawiający nie przewiduje obligatoryjnej wizji lokalnej. Zamawiający umożliwia natomiast dokonanie oględzin terenu związanego ze świadczeniem usług w ramach wykonania przedmiotu zamówienia: 1) w dniu 29.10.2025 r. na godz. 9:00 - dla lokalizacji Arkońska 4. Początek spotkania w Dziale Technicznym Zamawiającego, w budynku Technicznym (wejście od ul. Broniewskiego), 2) w dniu 29.10.2025 r. na godz. 12:00 - dla lokalizacji A. Sokołowskiego 11. Początek spotkania w Dziale Technicznym Zamawiającego, klatka 11E, pok. BMS przy ul. Sokołowskiego 11 (Szczecin-Zdunowo). Wykonawca, który zamierza dokonać oględzin terenu, zobowiązany jest do poinformowania o tym Zamawiającego, w dniu je poprzedzającym do godziny 14:30 pod numerem telefonu: (91) 813 9645 lub na adres poczty elektronicznej: szcsawinski@spwsz.szczecin.pl.
Vorherige Bekanntmachung: 780388-2025
Interne Kennung: EP/220/99/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1- Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, obejmujące: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 1 jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, obejmujące: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4A do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Rzeczpospolitej Polskiej. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację pozostałych elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresów rzeczowych), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Wskazanie takie należy umieścić na ofercie. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa Wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. 7. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z usługami stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz usług podobnych do nich. 8. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 7 powyżej nie przekroczy 15% wartości zamówienia podstawowego w zadaniu nr 1. 9. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki. 10. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą polegały na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 11. Miejscem realizacji zamówień, o których mowa w pkt 6 powyżej, będzie teren Rzeczpospolitej Polskiej. 12. Wizja lokalna: Zamawiający nie przewiduje obligatoryjnej wizji lokalnej. Zamawiający umożliwia natomiast dokonanie oględzin terenu związanego ze świadczeniem usług w ramach wykonania przedmiotu zamówienia: 1) w dniu 29.10.2025 r. na godz. 9:00 - dla lokalizacji Arkońska 4. Początek spotkania w Dziale Technicznym Zamawiającego, w budynku Technicznym (wejście od ul. Broniewskiego), 2) w dniu 29.10.2025 r. na godz. 12:00 - dla lokalizacji A. Sokołowskiego 11. Początek spotkania w Dziale Technicznym Zamawiającego, klatka 11E, pok. BMS przy ul. Sokołowskiego 11 (Szczecin-Zdunowo). Wykonawca, który zamierza dokonać oględzin terenu, zobowiązany jest do poinformowania o tym Zamawiającego, w dniu je poprzedzającym do godziny 14:30 pod numerem telefonu: (91) 813 9645 lub na adres poczty elektronicznej: szcsawinski@spwsz.szczecin.pl.
Interne Kennung: EP/220/99/2025 - zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Ubezpieczenie mienia oraz ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, obejmujące: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii, 4) ubezpieczenia komunikacyjne: OC, NNW, AC, ASS.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w zakresie zadania nr 2 jest ubezpieczenie mienia oraz ubezpieczenia komunikacyjne Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie, obejmujące: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii, 4) ubezpieczenia komunikacyjne: OC, NNW, AC, ASS. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4B do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 3. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie teren Rzeczpospolitej Polskiej. 5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację pozostałych elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresów rzeczowych), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Wskazanie takie należy umieścić na ofercie. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa Wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. 7. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą polegały na powtórzeniu usług zgodnych z usługami stanowiącymi przedmiot niniejszego zamówienia oraz usług podobnych do nich. 8. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w pkt 7 powyżej nie przekroczy 15% wartości zamówienia podstawowego w zadaniu nr 2. 9. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą udzielane po przeprowadzeniu odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki. 10. Zamówienia, o których mowa w pkt 6 powyżej, będą polegały na powtórzeniu podobnych usług do tych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie będzie realizowane na warunkach zbliżonych do warunków określonych w umowie zawartej po przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania po uzgodnieniach z Wykonawcą, realizującym zamówienie podstawowe, przy założeniu, że uzgadniane warunki nie będą mniej korzystne dla Zamawiającego niż warunki zamówienia podstawowego, chyba że w momencie uzgodnień zaistnieją okoliczności, których nie można było przewidzieć w czasie udzielania zamówienia podstawowego, które uniemożliwią uzgodnienie warunków nie gorszych niż określone dla realizacji zamówienia podstawowego. 11. Miejscem realizacji zamówień, o których mowa w pkt 6 powyżej, będzie teren Rzeczpospolitej Polskiej. 12. Wizja lokalna: Zamawiający nie przewiduje obligatoryjnej wizji lokalnej. Zamawiający umożliwia natomiast dokonanie oględzin terenu związanego ze świadczeniem usług w ramach wykonania przedmiotu zamówienia: 1) w dniu 29.10.2025 r. na godz. 9:00 - dla lokalizacji Arkońska 4. Początek spotkania w Dziale Technicznym Zamawiającego, w budynku Technicznym (wejście od ul. Broniewskiego), 2) w dniu 29.10.2025 r. na godz. 12:00 - dla lokalizacji A. Sokołowskiego 11. Początek spotkania w Dziale Technicznym Zamawiającego, klatka 11E, pok. BMS przy ul. Sokołowskiego 11 (Szczecin-Zdunowo). Wykonawca, który zamierza dokonać oględzin terenu, zobowiązany jest do poinformowania o tym Zamawiającego, w dniu je poprzedzającym do godziny 14:30 pod numerem telefonu: (91) 813 9645 lub na adres poczty elektronicznej: szcsawinski@spwsz.szczecin.pl.
Interne Kennung: EP/220/99/2025 - zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen