See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Englantilainen koulu, laatoitusurakka
Beschreibung: Englantilainen koulu-uudisrakennushankkeen laatoitusurakka tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2025-035391-LOT-0001