See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi serwisowania sprzętu medycznego na potrzeby Zakładów i Poradni Stomatologicznych oraz Klinik Psychiatrycznych dla CSK UM w Łodzi
Interne Kennung: ZP/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 46
Beschreibung: Świadczenie usługi serwisowania sprzętu medycznego na potrzeby Zakładów i Poradni Stomatologicznych oraz Klinik Psychiatrycznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uwzględniono prawo opcji