2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soorten Management Plan - gemeente Heerenveen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het laten opstellen van een volwaardig soortenmanagementplan (hierna: SMP) voor de aangewezen kernen binnen de gemeente Heerenveen, met als beoogd resultaat het verkrijgen van een gebiedsontheffing voor de duur van 10 jaar bij de provincie Fryslân. Met het SMP wil de gemeente Heerenveen invulling geven aan de bescherming van gebouwbewonende soorten én tegelijkertijd de verduurzaming van de gebouwde omgeving ondersteunen. Het SMP moet het mogelijk maken om vergunningplichtige werkzaamheden, zoals het isoleren van woningen, op een efficiënte en gebiedsgerichte wijze uit te voeren. 900.000
Interne Kennung: 2025-54
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten