2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige Collectieve Ontzorgingsaanpak (MCO) West- en Midden-Brabant
Beschreibung: Wij zoeken voor het ‘Meerjarige Collectieve Ontzorging’ programma (MCO-programma) een Opdrachtnemer die in samenwerking en doorlopend lerend met ons aan de slag wil om Eigenaar-bewoners te activeren in het Verduurzamen van hun woning. Het doel van het MCO-programma is om met de beschikbare middelen, expertise en capaciteit zoveel mogelijk woningen te isoleren in combinatie met ventileren. Daarmee willen we de Verduurzamingsimpact realiseren en versnellen. Doordat het een meerjarig programma betreft, kan het bovendien beter aansluiten bij het natuurlijk moment van de Eigenaar-bewoner. Vooralsnog deelnemende gemeenten Gemeente Alphen-Chaam Gemeente Baarle-Nassau Gemeente Bergen op Zoom Gemeente Gilze en Rijen Gemeente Halderberge Gemeente Rucphen Gemeente Steenbergen Deze informatie is opgenomen in de aanbestedingsdocumenten, welke later worden gepubliceerd.
Interne Kennung: K011603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111520 Wärme-Isolierstoffe, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 71315210 Beratung in der Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij zoeken voor het ‘Meerjarige Collectieve Ontzorging’ programma (MCO-programma) een Opdrachtnemer die in samenwerking en doorlopend lerend met ons aan de slag wil om Eigenaar-bewoners te activeren in het Verduurzamen van hun woning. Het doel van het MCO-programma is om met de beschikbare middelen, expertise en capaciteit zoveel mogelijk woningen te isoleren in combinatie met ventileren. Daarmee willen we de Verduurzamingsimpact realiseren en versnellen. Doordat het een meerjarig programma betreft, kan het bovendien beter aansluiten bij het natuurlijk moment van de Eigenaar-bewoner. Vooralsnog deelnemende gemeenten Gemeente Alphen-Chaam Gemeente Baarle-Nassau Gemeente Bergen op Zoom Gemeente Gilze en Rijen Gemeente Halderberge Gemeente Rucphen Gemeente Steenbergen Dit is beschreven in de aanbestedingsdocumenten, welke later worden gepubliceerd.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45321000 Wärmedämmarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de Overeenkomst is voorzien op een looptijd van 51 maanden, tot 1 januari 2030. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht tweemaal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden, waarbij een tweede verlenging afhankelijk is van het ook met een jaar verlengen van de SpUk LAI termijn t/m 31 december 2031. Daarmee zou de totale looptijd van de overeenkomst uitkomen op 75 maanden.