See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla szkół biorących udział w projekcie pn. „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Krakowskim”
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek, wniesienie, montaż (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga montażu danego przedmiotu) oraz uruchomienie (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga uruchomienia danego przedmiotu) pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia służącego edukacji zawodowej i praktycznej nauce zawodu w zawodach: technik elektryk, elektronik, technik mechatronik i elektryk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik logistyk, technik informatyk oraz do nauczania przedmiotu informatyka, a także do praktycznej nauki zawodu w branżowej szkole I stopnia, technikum eksploatacji portów i terminali oraz technikum transportu drogowego nauczanych w szkołach biorących udział w projekcie pn. „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w Powiecie Krakowskim” nr FEMP.05.03-IP.01-1376/24. 2) Przedmiot zamówienia będzie wykorzystywany do celów edukacyjnych w szkołach biorących udział w projekcie tj.: - Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Giebułtowie - Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach. W Załączniku nr 7 – Opis Przedmiotu Zamówienia wskazano, która szkoła jest odbiorcą poszczególnego przedmiotu zamówienia. 3) Przedmiot zamówienia podzielony jest na 12 części: Część 1: 1. Stoły warsztatowe/montażowe (ze wzmocnieniem) do pracowni montażu urządzeń i instalacji elektrycznych – 6 sztuk, 2. Krzesła warsztatowe na kółkach do pracowni montażu urządzeń i instalacji elektrycznych – 12 sztuk 3. Stół warsztatowy ślusarski na narzędzia z nadbudową do wyposażenia pracowni mechaniczno-diagnostycznej – 3 sztuki Część 2: 1. Wyposażenie stanowisk elektropneumatycznych (zawory, silniki, enkodery, czujniki i inne elementy, narzędzia – 3 zestawy 2. Dodatkowe doposażenie stanowisk wg wytycznych CKE do kształcenia i do egzaminu w zawodzie technik mechatronik (z kwalifikacji ELM.03 oraz ELM.06) – 6 zestawów 3. Wyposażenie stanowiska przemysłowego robota w automatyczny podajnik, taśmociąg sterowany serwonapędem oraz układ sterowania w oparciu o sterownik PLC – 1 zestaw 4. Zestaw edukacyjny wraz z zestawem przewodów – zestaw laboratoryjny do pracowni elektrotechniki, półki do przechowywania – 4 zestawy Część 3: 1. Podzespoły (stół krzyżowy, napędy, prowadnice, wrzeciona, ploter laserowy) do budowy frezarki CNC – 1 zestaw 2. Narzędzia do obróbki skrawaniem - do pracowni technologii mechanicznych – 6 zestawów 3. Drukarka 3D – 4 sztuki Część 4: 1. Centrum obróbcze CNC – 1 sztuka 2. Tokarka CNC – 1 sztuka Część 5: 1. Spawarka światłowodowa – 4 zestawy 2. Przemysłowa drukarka etykiet – 2 sztuki Część 6: 1. Robot humanoidalny – 3 sztuki 2. Robot edukacyjny (duży zestaw) – 4 zestawy 3. Robot edukacyjny (mały zestaw) – 4 zestawy 4. Symulator logistyki i magazynu VR – 1 zestaw 5. Symulator pojazdów VR – 1 zestaw 6. Interaktywna pracownia magazynowania / bramka RFID – 1 zestaw Część 7: 1. Makieta regałów przepływowych/przesuwnych i stałych – 3 sztuki 2. Makieta magazynu z pokazaniem wnętrza – 3 sztuki 3. Makieta terminalu kontenerowego w dwóch opcjach (z jedną dużą suwnicą lub dwoma mniejszymi) – 3 sztuki Część 8: 1. Kalibrator akustyczny i miernik hałasu – 1 sztuka 2. Komputer diagnostyczny z oprogramowaniem – 1 sztuka 3. Symulator tachografu – 1 sztuka 4. Urządzenie diagnostyczne do pomiaru geometrii podwozia – 1 sztuka 5. Urządzenie diagnostyczne do pomiaru emisji spalin samochodowych – 1 sztuka 6. Szafka narzędziowa warsztatowa z narzędziami – 3 sztuki 7. Urządzenie do mycia i konserwacji – 3 sztuki Część 9: 1. Wiertarka stołowa – 3 sztuki 2. Szlifierka stołowa dwutarczowa – 3 sztuki 3. Tokarka uniwersalna – 1 sztuka Część 10: 1. Symulator wózka widłowego (platforma ruchu oraz oprogramowanie VR z bezterminową licencją – aplikacja wózka widłowego) – 2 sztuki Część 11: 2. Laboratorium logistyczne – 2 zestawy Część 12: 1. Pompa próżniowa dwustopniowa z elektrozaworem – 1 sztuka 2. Elektroniczna oprawa zaworowa z sondami bezprzewodowymi i wężami – 1 sztuka 3. Zestaw narzędzi do serwisowania chłodnictwa i klimatyzacji – 1 sztuka 4. Waga chłodnicza elektroniczna, do chłodnictwa i klimatyzacji do 100 kg – 1 sztuka 5. Analizator spalin z drukarką Bluetooth – 1 sztuka 6. Amperomierz cęgowy – 1 sztuka 7. Kieszonkowy miernik do pomiaru ciśnienia absolutnego – 1 sztuka 8. Refraktometr – 2 sztuki 9. Reduktor do azotu – 2 sztuki 10. Zestaw narzędzi serwisowych do ustawy f-gazowej UDT R32 – 1 zestaw 11. Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych – 1 sztuka 12. Mierniki instalacji fotowoltaicznych – 1 sztuka 13. Silnoprądowy miernik impedancji pętli zwarcia – 1 sztuka 14. Zestaw mierników instalacji elektrycznych – 1 zestaw 15. Reflektometr – 1 sztuka 16. Zaciskarka z akumulatorem i ładowarką – 1 zestaw 17. Giętarka akumulatorowa do rur – 1 zestaw 18. Gwintownica – 1 sztuka 19. Zestaw kluczy nr 1 – 5 zestawów 20. Kamera inspekcyjna – 1 sztuka 21. Zgrzewarka mufowa – 4 sztuki 22. Zamrażarka do rur z kompletem redukcji do 2" – 1 zestaw 23. Pompa kontrolna – 1 sztuka 24. Zestaw palnik 19mm i 2.5m wąż do lutowania – 4 zestawy 25. Młotowiertarka 28 mm – 2 sztuki 26. Młotowiertarka 52 mm – 1 sztuka 27. Laser rotacyjny zielony – 1 sztuka 28. 1/4 " Regulowany statyw (0,97 m-2,48 m) – 1 sztuka 29. Stacja odzysku czynnika i butla 2-zaworowa – 1 zestaw 30. Rura miedziana 1/4" (6,35mm) w otulinie /50m/ - 5 sztuk 31. Rura miedziana 3/8” (9,52 mm) w otulinie /50m/ - 5 sztuk 32. Butla do odzysku czynnika, dwuzaworowa szara 12,5L – 2 sztuki 33. Zestaw 6 narzędzi bezszczotkowych – 1 zestaw 34. Wiertarko-wkrętarka – 5 sztuk 35. Pakiet programów CAD/BIM do wykonywania dokumentacji budynków – 1 sztuka 36. Elektryczna gwintownica ręczna do 2" z łańcuchowym imadłem na stojaku – 1 zestaw 37. Imadło do rur – 1 sztuka 38. Ręczna pompa kontrolna z manometrem – 1 sztuka 39. Zestaw kluczy nr 2 – 5 zestawów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 44512000 Diverses Handwerkzeug, 30232100 Drucker und Plotter, 42638000 Bearbeitungszentrum zum Bearbeiten von Metallen, 42621100 CNC-Drehmaschine, 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 34150000 Simulatoren, 35123000 Standortbestimmungsausrüstung, 38434300 Geräuschmessgeräte, 43800000 Werkstattausrüstung, 38543000 Gasmelder, 44512940 Werkzeugsätze, 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte, 42623000 Fräsmaschinen, 42621000 Drehmaschinen, 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 44511000 Handwerkzeug, 44512900 Bohrmeißel, Klingen für Schraubenzieher und anderes Zubehör, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1: 1. Stoły warsztatowe/montażowe (ze wzmocnieniem) do pracowni montażu urządzeń i instalacji elektrycznych – 6 sztuk, 2. Krzesła warsztatowe na kółkach do pracowni montażu urządzeń i instalacji elektrycznych – 12 sztuk 3. Stół warsztatowy ślusarski na narzędzia z nadbudową do wyposażenia pracowni mechaniczno-diagnostycznej – 3 sztuki - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie przewiduje się
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2: 1. Wyposażenie stanowisk elektropneumatycznych (zawory, silniki, enkodery, czujniki i inne elementy, narzędzia – 3 zestawy 2. Dodatkowe doposażenie stanowisk wg wytycznych CKE do kształcenia i do egzaminu w zawodzie technik mechatronik (z kwalifikacji ELM.03 oraz ELM.06) – 6 zestawów 3. Wyposażenie stanowiska przemysłowego robota w automatyczny podajnik, taśmociąg sterowany serwonapędem oraz układ sterowania w oparciu o sterownik PLC – 1 zestaw 4. Zestaw edukacyjny wraz z zestawem przewodów – zestaw laboratoryjny do pracowni elektrotechniki, półki do przechowywania – 4 zestawy - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen, 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3: 1. Podzespoły (stół krzyżowy, napędy, prowadnice, wrzeciona, ploter laserowy) do budowy frezarki CNC – 1 zestaw 2. Narzędzia do obróbki skrawaniem - do pracowni technologii mechanicznych – 6 zestawów 3. Drukarka 3D – 4 sztuki - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42674000 Teile und Zubehör für Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4: 1. Centrum obróbcze CNC – 1 sztuka 2. Tokarka CNC – 1 sztuka - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42638000 Bearbeitungszentrum zum Bearbeiten von Metallen, 42621100 CNC-Drehmaschine
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5: 1. Spawarka światłowodowa – 4 zestawy 2. Przemysłowa drukarka etykiet – 2 sztuki - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38621000 Lichtwellenleitergeräte, 30174000 Etikettdruckmaschinen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Część 6: 1. Robot humanoidalny – 3 sztuki 2. Robot edukacyjny (duży zestaw) – 4 zestawy 3. Robot edukacyjny (mały zestaw) – 4 zestawy 4. Symulator logistyki i magazynu VR – 1 zestaw 5. Symulator pojazdów VR – 1 zestaw 6. Interaktywna pracownia magazynowania / bramka RFID – 1 zestaw - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren, 35123000 Standortbestimmungsausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Część 7: 1. Makieta regałów przepływowych/przesuwnych i stałych – 3 sztuki 2. Makieta magazynu z pokazaniem wnętrza – 3 sztuki 3. Makieta terminalu kontenerowego w dwóch opcjach (z jedną dużą suwnicą lub dwoma mniejszymi) – 3 sztuki - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Część 8: 1. Kalibrator akustyczny i miernik hałasu – 1 sztuka 2. Komputer diagnostyczny z oprogramowaniem – 1 sztuka 3. Symulator tachografu – 1 sztuka 4. Urządzenie diagnostyczne do pomiaru geometrii podwozia – 1 sztuka 5. Urządzenie diagnostyczne do pomiaru emisji spalin samochodowych – 1 sztuka 6. Szafka narzędziowa warsztatowa z narzędziami – 3 sztuki 7. Urządzenie do mycia i konserwacji – 3 sztuki - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434300 Geräuschmessgeräte, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 34150000 Simulatoren, 43800000 Werkstattausrüstung, 38543000 Gasmelder, 44512940 Werkzeugsätze, 42924730 Druckwasserreinigungsgeräte
Los: LOT-0009
Titel: Część 9
Beschreibung: Część 9: 1. Wiertarka stołowa – 3 sztuki 2. Szlifierka stołowa dwutarczowa – 3 sztuki 3. Tokarka uniwersalna – 1 sztuka - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42620000 Drehmaschinen, Bohr- und Fräswerkzeugmaschinen, 42621000 Drehmaschinen
Los: LOT-0010
Titel: Część 10
Beschreibung: Część 10: 1. Symulator wózka widłowego (platforma ruchu oraz oprogramowanie VR z bezterminową licencją – aplikacja wózka widłowego) – 2 sztuki - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Los: LOT-0011
Titel: Część 11
Beschreibung: Część 11: 1. Laboratorium logistyczne – 2 zestawy - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0012
Titel: Część 12
Beschreibung: Część 12: 1. Pompa próżniowa dwustopniowa z elektrozaworem – 1 sztuka 2. Elektroniczna oprawa zaworowa z sondami bezprzewodowymi i wężami – 1 sztuka 3. Zestaw narzędzi do serwisowania chłodnictwa i klimatyzacji – 1 sztuka 4. Waga chłodnicza elektroniczna, do chłodnictwa i klimatyzacji do 100 kg – 1 sztuka 5. Analizator spalin z drukarką Bluetooth – 1 sztuka 6. Amperomierz cęgowy – 1 sztuka 7. Kieszonkowy miernik do pomiaru ciśnienia absolutnego – 1 sztuka 8. Refraktometr – 2 sztuki 9. Reduktor do azotu – 2 sztuki 10. Zestaw narzędzi serwisowych do ustawy f-gazowej UDT R32 – 1 zestaw 11. Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych – 1 sztuka 12. Mierniki instalacji fotowoltaicznych – 1 sztuka 13. Silnoprądowy miernik impedancji pętli zwarcia – 1 sztuka 14. Zestaw mierników instalacji elektrycznych – 1 zestaw 15. Reflektometr – 1 sztuka 16. Zaciskarka z akumulatorem i ładowarką – 1 zestaw 17. Giętarka akumulatorowa do rur – 1 zestaw 18. Gwintownica – 1 sztuka 19. Zestaw kluczy nr 1 – 5 zestawów 20. Kamera inspekcyjna – 1 sztuka 21. Zgrzewarka mufowa – 4 sztuki 22. Zamrażarka do rur z kompletem redukcji do 2" – 1 zestaw 23. Pompa kontrolna – 1 sztuka 24. Zestaw palnik 19mm i 2.5m wąż do lutowania – 4 zestawy 25. Młotowiertarka 28 mm – 2 sztuki 26. Młotowiertarka 52 mm – 1 sztuka 27. Laser rotacyjny zielony – 1 sztuka 28. 1/4 " Regulowany statyw (0,97 m-2,48 m) – 1 sztuka 29. Stacja odzysku czynnika i butla 2-zaworowa – 1 zestaw 30. Rura miedziana 1/4" (6,35mm) w otulinie /50m/ - 5 sztuk 31. Rura miedziana 3/8” (9,52 mm) w otulinie /50m/ - 5 sztuk 32. Butla do odzysku czynnika, dwuzaworowa szara 12,5L – 2 sztuki 33. Zestaw 6 narzędzi bezszczotkowych – 1 zestaw 34. Wiertarko-wkrętarka – 5 sztuk 35. Pakiet programów CAD/BIM do wykonywania dokumentacji budynków – 1 sztuka 36. Elektryczna gwintownica ręczna do 2" z łańcuchowym imadłem na stojaku – 1 zestaw 37. Imadło do rur – 1 sztuka 38. Ręczna pompa kontrolna z manometrem – 1 sztuka 39. Zestaw kluczy nr 2 – 5 zestawów - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) - załącznik nr 8 do SWZ. - Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na dostarczony/wykonany przedmiot umowy na okres co najmniej 12 miesięcy, licząc od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42510000 Wärmeaustauscher, Klimaanlagen und Kältemaschinen sowie Filtriergeräte, 38543000 Gasmelder, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 44511000 Handwerkzeug, 44512900 Bohrmeißel, Klingen für Schraubenzieher und anderes Zubehör, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 48321000 Softwarepaket für den rechnergestützten Entwurf (CAD)