2. Verfahren
Verfahren
Titel: BAI.272.51.2025_Dostawa urządzeń i akcesoriów komputerowych dla Wydziału Powiadamiania Ratunkowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i akcesoriów komputerowych na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach w podziale na dwa (2) zadania częściowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.2 do SWZ, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla każdego zadania częściowego. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe Zadanie częściowe nr 1: 30234500-3 – Pamięci do przechowywania danych Zadanie częściowe nr 2: 30237270-2 – Torby na komputery przenośne
Interne Kennung: BAI.272.51.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1 – Dostawa pendrivów szyfrowanych – 2 sztuki
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia , stanowiący załącznik nr 2.1 do SWZ oraz Ogólne Warunki Umowy stanowiace załacznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30234500 Arbeitsspeichermedien
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 – Dostawa torby na laptopa – 1 sztuka.
Beschreibung: Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia , stanowiący załącznik nr 2.2 do SWZ, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla każdego zadania częściowego oraz Ogólne Warunki Umowy stanowiace załacznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie częściowe nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer