2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli i zbiorników dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli i zbiorników na tlen i azot ciekły dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Interne Kennung: WSM/DZP/381/9022/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAZY MEDYCZNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI
Beschreibung: GAZY MEDYCZNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: GAZY TECHNICZNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI I DOSTAWĄ
Beschreibung: GAZY TECHNICZNE WRAZ Z DZIERŻAWĄ BUTLI I DOSTAWĄ
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: AZOT CIEKŁY WRAZ Z DZIERŻAWĄ ZBIORNIKA I DOSTAWĄ
Beschreibung: AZOT CIEKŁY WRAZ Z DZIERŻAWĄ ZBIORNIKA I DOSTAWĄ
Interne Kennung: PAKIET 3