2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spinální implantáty II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky spinálních implantátů (pokročilý fúzní systém pro transpedikulární stabilizaci hrudní a bederní páteře – degenerativní), které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž bezplatné zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů (instrumentária) a zaškolení lékařského i sesterského personálu zadavatele.
Interne Kennung: ÚN 22/2025 Spinální implantáty II
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné a opakované dodávky spinálních implantátů (typ Pokročilý fúzní systém pro transpedikulární stabilizaci hrudní a bederní páteře - degenerativní ), které budou realizovány na základě dílčích objednávek dle potřeb zadavatele. Dodávky budou probíhat formou konsignačního skladu. Součástí předmětu plnění je taktéž bezplatné zapůjčení sady nástrojů potřebné k zavádění dodávaných implantátů (instrumentária).
Interne Kennung: ÚN 22/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna jednotkových cen z důvodu změn úhrad zdravotnických prostředků Kupující jako zadavatel upozorňuje, že stanovil limit jednotkové ceny, tj. cena za 1 ks poptávaného zdravotnického prostředku, v Kč včetně DPH. Tímto limitem je vždy cena uvedená pro příslušný zdravotnický prostředek (zboží s příslušným kódem VZP) v číselníku VZP označené jako „maximální úhrada VZP“. Cena za jednotlivou položku nesmí překročit max. úhradu VZP stanovenou v platném číselníku ZUM. V případě, že v průběhu plnění veřejné zakázky dojde ke změně úhrady vyhlášky MZ ČR ve smyslu snížení, či zvýšení jednotkové ceny dodávaného zboží, Prodávající tuto jednotkovou cenu sníží minimálně na úroveň dle úhradové vyhlášky. V případě zvýšení úhrady prodávající může upravit jednotkovou cenu jen po dohodě s kupujícím, a to maximálně na hodnotu úhrady VZP. Dojde-li ke změně jednotkových cen, bude o této změně sepsán písemný dodatek mezi Kupujícím a Prodávajícím. Změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo změnit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: a) původní dodavatel vypoví smlouvu na realizaci veřejné zakázky, případně zadavatel tomuto dodavateli vypoví smlouvu z důvodů, stanovených v Rámcové smlouvě v čl. XI Ostatní ujednání, b) Zadavatel vyzve účastníka zadávacího řízení, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako druhý v pořadí za vybraným dodavatelem, a který současně splnil všechny podmínky zadávací dokumentace a zákona. Zadavatel s tímto účastníkem uzavře smlouvu na plnění veřejné zakázky jen v za podmínek uvedených v nabídce, kterou podal v daném zadávacím řízení. c) V případě, že druhý účastník odmítne uzavřít smluvní vztah se zadavatelem, zadavatel osloví výše popsaným způsobem dalšího účastníka v daném zadávacím řízení.