See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE NAPRAWY I MODYFIKACJI INSTALACJI ROZLEWCZEJ IRS-2/IRS-2M DO IRS-2M1P Z MODERNIAZACJA POJAZDU STAR 266 DO STAR 266M2
Beschreibung: WYKONANIE NAPRAWY I MODYFIKACJI INSTALACJI ROZLEWCZEJ IRS-2/IRS-2M DO IRS-2M1P Z MODERNIAZACJA POJAZDU STAR 266 DO STAR 266M2
Interne Kennung: W/10/12WOG/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WYKONANIE NAPRAWY I MODYFIKACJI INSTALACJI ROZLEWCZEJ IRS-2/IRS-2M DO IRS-2M1P Z MODERNIAZACJA POJAZDU STAR 266 DO STAR 266M.
Beschreibung: WYKONANIE NAPRAWY I MODYFIKACJI INSTALACJI ROZLEWCZEJ IRS-2/IRS-2M DO IRS-2M1P Z MODERNIAZACJA POJAZDU STAR 266 DO STAR 266M.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 8 EGZ.