2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interessepeiling Soortenmanagementplan (SMP)
Beschreibung: De gemeenten Maasdriel, West Maas en Waal, Zaltbommel, West Betuwe en Neder-Betuwe bereiden gezamenlijk een aanbesteding voor ten behoeve van het uitvoeren van ecologisch onderzoek en het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP), inclusief de daarmee samenhangen werkzaamheden. Met deze interessepeiling willen de deelnemende gemeenten inzicht verkrijgen in de belangstelling en beschikbare capaciteit binnen de markt voor de uitvoering van deze opdracht. De uitkomsten van deze interessepeiling worden gebruikt bij het bepalen van de meest passende aanbestedingsstrategie en perceelindeling. .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeenten Maasdriel, West Maas en Waal, Zaltbommel, West Betuwe en Neder-Betuwe bereiden gezamenlijk een aanbesteding voor ten behoeve van het uitvoeren van ecologisch onderzoek en het opstellen van een Soortenmanagementplan (SMP), inclusief de daarmee samenhangen werkzaamheden. Met deze interessepeiling willen de deelnemende gemeenten inzicht verkrijgen in de belangstelling en beschikbare capaciteit binnen de markt voor de uitvoering van deze opdracht. De uitkomsten van deze interessepeiling worden gebruikt bij het bepalen van de meest passende aanbestedingsstrategie en perceelindeling.
Interne Kennung: 1