556696-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Odtworzenie stanu jakościowego narzędzi chirurgicznych, narzędzi chirurgicznych laparoskopowych i narzędzi endoskopowych będących własnością UCK WUM.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdtworzenie stanu jakościowego narzędzi chirurgicznych, narzędzi chirurgicznych laparoskopowych i narzędzi endoskopowych będących własnością UCK WUM.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odtworzenie stanu jakościowego narzędzi chirurgicznych, narzędzi chirurgicznych laparoskopowych i narzędzi endoskopowych będących własnością UCK WUM polegające na regeneracji i naprawie narzędzi oraz wymianie narzędzi nie nadających się do regeneracji i naprawy na równoważne pod względem rodzaju i jakości, w podziale na 2 Części: Część nr 1 – Narzędzia chirurgiczne Część nr 2 – Narzędzia chirurgiczne laparoskopowe, narzędzia endoskopowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załączniki nr 2.1, 2.2 – Opis przedmiotu zamówienia zakres regeneracji i naprawy narzędzi.
Interne KennungDZPUCK.262.145.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Narzędzia chirurgiczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odtworzenie stanu jakościowego narzędzi chirurgicznych będących własnością UCK WUM polegające na regeneracji i naprawie narzędzi oraz wymianie narzędzi nie nadających się do regeneracji i naprawy na równoważne pod względem rodzaju i jakości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załączniki nr 2.1 – Opis przedmiotu zamówienia zakres regeneracji i naprawy narzędzi.
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Narzędzia chirurgiczne laparoskopowe, narzędzia endoskopowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odtworzenie stanu jakościowego narzędzi chirurgicznych laparoskopowych, narzędzi endoskopowych będących własnością UCK WUM polegające na regeneracji i naprawie narzędzi oraz wymianie narzędzi nie nadających się do regeneracji i naprawy na równoważne pod względem rodzaju i jakości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załączniki nr 2.2 – Opis przedmiotu zamówienia zakres regeneracji i naprawy narzędzi.
Interne KennungCzęść nr 2