2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa osprzętu do radiostacji firmy Harris na potrzeby systemu teleinformatycznego i łączności transporterów dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa osprzętu do radiostacji firmy Harris obejmujących: 1) Zestawy osprzętu do radiostacji AN/PRC-117G i AN/PRC-160(V)1-PL (Zestaw nr 1); 2) Zestaw elementów dodatkowych do radiostacji (Zestaw nr 2). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ. Przedmiot zamówienia wchodzący w zakres niniejszego postępowania musi: 1) odpowiadać obowiązującym normom wyszczególnionym w dokumentacji technicznej wyrobu (DTW), 2) być fabrycznie nowy, nieużywany i nieregenerowany, wyprodukowany w okresie realizacji Umowy oraz spełniać wymagania techniczno – jakościowe określone w dokumentacji technicznej wyrobu (DTW), 3) być dostarczony w opakowaniu fabrycznym z zabezpieczeniami stosowanymi przez producenta, 4) być wolnym od wad technicznych i prawnych.
Vorherige Bekanntmachung: 357290-2025
Interne Kennung: ZP-15-25-ZD
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 411 ust. 7: „Jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, zamawiający może wyznaczyć krótszy termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, jednak nie krótszy niż 10 dni od dnia przekazania do publikacji ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej”, - art. 411 ust. 16: „Jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, zamawiający może wyznaczyć krótszy termin składania ofert, jednak nie krótszy niż 10 dni od dnia przekazania zaproszenia do składania ofert. Przedmiot zamówienia jest niezbędny do produkcji transporterów opancerzonych i w przypadku braku zakupu wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienia nie będzie możliwości wyprodukowania pojazdów bez wprowadzania zmian w zatwierdzonej dokumentacji konstrukcyjnej urządzeń. Proces wprowadzania zmian w aktualnej dokumentacji jest złożony i wymaga AU, okres ich wprowadzenia jest czasochłonny i może spowodować, niewywiązanie się z deklarowanych terminów realizacji podpisanej i negocjowanej umowy, - producentem przedmiotu zamówienia jest firma L3Harris, której siedziba mieści się w Stanach Zjednoczonych i termin dostawy wynosi ok. 270 dni, - przedmiotowe zamówienie prowadzone jest z dziedziny obronności i bezpieczeństwa w trybie ograniczonym, co wymaga niezbędnego czasu na przygotowanie dokumentacji postępowania w tym projektu umowy z uwzględnieniem wszystkich wymagań i okoliczności mogących mieć wpływ na sporządzenie oferty, zachodzą okoliczności do zastosowania przesłanki do skrócenia terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału do 10 dni oraz do skrócenia terminu do składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawę osprzętu do radiostacji firmy Harris na potrzeby systemu teleinformatycznego i łączności transporterów dla Wojskowego Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego
Interne Kennung: ZP-15-25-ZRiWE