2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en huur van een tijdelijke politiepost
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, installatie en huur van ingerichte containerunits voor een periode van vier jaar, met de mogelijkheid tot verlenging. De opdracht wordt gegund via een mededingingsprocedure met onderhandeling in twee fasen. In de eerste fase wordt de selectie van kandidaten uitgevoerd op basis van de opgegeven selectiecriteria. Enkel de geselecteerde kandidaten zullen in de tweede fase worden uitgenodigd om een offerte in te dienen. Ter indicatie wordt het bestek reeds samen met de selectieleidraad ter beschikking gesteld. Enkel de offertes van geselecteerde kandidaten zullen in aanmerking worden genomen.
Interne Kennung: PPP07E-1483/5229/2025-020
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Hoogdringendheid owv verbouwing gemeentehuis in combinatie met de plotse komt van een asielcentrum op het grondgebied.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-020_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (zie technische beschrijving)
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP07E-1483/5229/2025-020
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-020_1
Opties: