556743-2026 - Ergebnis
Slowakei – Betriebsbereitmachung von Heizanlagen – Koncesia na poskytovanie služieb tepelného hospodárstva pre mestskú časť Bratislava-Ružinov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koncesia na poskytovanie služieb tepelného hospodárstva pre mestskú časť Bratislava-Ružinov
Beschreibung: Verejný obstarávateľ má hlavným mestom SR Bratislava zverený do správy Koncesný majetok tak, ako je definovaný v koncesnej dokumentácii. Koncesný majetok znamená majetok, ktorý je vo výlučnom vlastníctve hlavného mesta SR Bratislava a v správe Verejného obstarávateľa a ktorý Verejný obstarávateľ odovzdá Koncesionárovi do užívania v súlade s podmienkami návrhu koncesnej zmluvy. Koncesný majetok je podrobne špecifikovaný v Prílohe č. 1 k Zväzku 3 - Opis predmetu koncesie - koncesnej dokumentácie. Bližšia špecifikácia predmetu koncesie je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu koncesie koncesnej dokumentácie.
Interne Kennung: 12509/2025.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: NADLIMITNÁ KONCESIA realizovaná v zmysle ustanovenia § 102 ods. 1 písm. a) v spojení s § 66 a nasl. zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme
5. Los
Los: LOT-0001