See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KÖF tokozott kapcs. ber. besz. - SZFÉ
Beschreibung: Dinamikus beszerzési rendszer keretében adásvételi szerződés, amelynek tárgya 1 db 11 kV középfeszültségű, légszigetelésű, tokozott kapcsolóberendezés beszerzése. A teljesítés helyszíne Magyarország (Európai Unió tagállam).
Interne Kennung: EKR001209402025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Adásvételi szerződés, amelynek tárgya 1 db 20 mezős 11 kV-os névleges feszültségű, légszigetelésű, fémtokozott kapcsolóberendezés beszerzése, a közbeszerzési dokumentumokban és a jelen felhívásban meghatározottak szerint. A tokozott kapcsoló-berendezés 2 db betáplálási mezővel, 1 db sínbontó mezővel (sínemelővel), és 16 leágazási mezővel rendelkezik. A nyertes ajánlattevő főbb feladatai a teljesítés során (a részletes feladatokat a további közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák): — Az Eladó tervezői szintű, a Vevővel egyeztetett és a Vevő által jóváhagyott adatszolgáltatást képező dokumentációt ad (műhelyrajzok) — Az Eladó legyártja/legyártatja a berendezést, elvégzi a Műszaki specifikáció 9.2 pontjában felsorolt darabvizsgálatokat, a (sikeres) vizsgálatokról szóló jegyzőkönyveket megküldi a Vevő részére, és előkészíti a szállítási címen történő átadásra — Az Eladó a Vevő által megjelölt szállítási címre szállítja, telepíti és ellenőrzi a berendezést és üzemkész állapotban átadja, — A berendezés beszerelését és üzembe helyezését követően Vevő 3 napos próbaüzemet tart valamennyi mező feszültség alá helyezésével. Az ajánlattevő feladata jelen beszerzés tárgyát képező berendezés és a hozzá tartozó eszközök, szolgáltatások szállítása, így a helyszíni oktatás, valamint a helyszíni próbákban, vizsgálatokban, mérések során az együttműködés. Ajánlatkérő a szállítást megelőzően jogosult a berendezés ajánlattevő által végzett tárolását (max. 12 hónap) kérni, az adásvételi szerződéstervezetben foglaltak szerint (opciós megrendelés alapján). A Kbt. 8. § (2) bekezdése alapján „Az árubeszerzés forgalomképes és birtokba vehető ingó dolog tulajdonjogának vagy használatára, hasznosítására vonatkozó jognak - vételi joggal vagy anélkül történő - megszerzése az ajánlatkérő részéről. Az árubeszerzés magában foglalja a beállítást és az üzembe helyezést is.” Ajánlattevőnek legkésőbb szerződéskötésre ISO 9001 és ISO 14001 szerinti, megfelelő intézet által tanúsított minőségbiztosítási rendszerrel kell rendelkeznie. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. A teljesítés helyszíne Magyarország (Európai Unió tagállam).
Interne Kennung: EKR001209402025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ajánlatkérő az eszköz tárolására opciós megrendelési lehetőséget ír elő, mely az ajánlatban szereplő egységár alapján maximum 12 hónapra rendelhető meg. Ajánlatkérő a szállítást megelőzően jogosult a berendezés ajánlattevő által végzett tárolását (max. 12 hónap) kérni, az adásvételi szerződéstervezetben foglaltak szerint. Opciós mennyiség: maximum 12 hónap tárolás.