556750-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Diagnostische Ausstattung – Nájom imunohistochemického automatu na 5 rokov s IHC reagenciami.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nájom imunohistochemického automatu na 5 rokov s IHC reagenciami.
Beschreibung: Nájom s reagenciami na 5 rokov – IMUNOHISTOCHEMICKÝ AUTOMAT – ODDELENIE PATOLÓGIE. Základná technická špecifikácia imunohistochemického farbiaceho automatu - Plnoautomatický, voľno-stojací automat pre imunohistochemické vyšetrenie a in situ hybridizáciu, vrátane tlačiarne štítkov na podložné sklá. - Možnosť automatizovaného vykonávania imunohistochémie a in situ hybridizácie. - Kontinuálne funkcie bez zásahu obsluhy: automatizované sušenie rezov, deparafinizácia tkaniva, odmaskovanie antigénov, kondiciovanie buniek, dávkovanie detekčných a farbiacich činidiel, dofarbenie. - Možnosť plne automatického behu prístroja počas noci, bez prítomnosti obsluhy - Kapacita a výkonnosť prístroja: minimálne 90 skiel/ 24 hodín. - Minimálne 30 pozícií pre preparáty - Minimálne 30 pozícií pre protilátky a detekčné systémy. - Plne kompatibilný systém, tzv. plne otvorený systém – možnosť použitia protilátok rôznych výrobcov. - Homogenita farbenia v celom rozsahu farbiacej zóny. - Prevádzkové činidlá bez obsahu organických rozpúšťadiel. - Prepojenie a manipulácia automatu s počítačom. - Napojenie imunohistochemického automatu do systému digitalizácie – komunikácia imunohistochemického automatu s laboratórnym informačným systémom – typ Lis -názov: LIAPathology - Kontrola množstva reagencií a počtu dostupných testov v stroji pred zahájením behu aj pri pridávaní skiel v priebehu procesu – ochrana pred začatím farbenia bez dostatočného množstva reagencií na dokončenie procesu. - Kontrola dostupného objemu pre odpad v závislosti od použitých metód farbenia pred začatím behu prístroja - Ochrana odpadových nádob pred pretečením ( monitorovanie hladiny odpadu). - Veľkoobjemové zásobníky pre reagencie a odpad. - Užívateľské rozhranie prístroja, vrátanie ovládacieho softvéru v slovenskom alebo českom jazyku. - K prístroju musí byť dodaný návod na obsluhu v slovenskom alebo českom jazyku, vyhlásenie o zhode prístroja, potvrdenie o odbornej aplikačnej a servisnej podpore - Online servisná podpora. - Dostupnosť servisného technika do 48 hodín od nahlásenie servisnej požiadavky. - Dodanie reagencií maximálne do 7 pracovných dní. - Doprava a inštalácia automatu. - Odborné zaškolenie. - Preventívna kontrola raz ročne. - V prípade potreby aktualizáciu softvéru a databázy. - V prípade potreby aplikačná podpora . - Bezplatný servis podľa potreby vrátane dopravy a náhradných dielov, počas celej doby trvania platnej zmluvy. Opis predmetu obstarávania : ZÁKLADNÉ REAGENCIE NA 31000 TESTOV ( NÁJOM 5 ROKOV) : EnVision™ FLEX, High pH EnVision™ FLEX Target Retrieval Solution, Low pH (50x) (Dako Omnis) Dako Omnis Mixing Strip Wash Buffer (20x) (Dako Omnis) Hematoxylin (Dako Omnis) Sulfuric Acid, 0.3 M, cleaning Reag Clearify Cleaning Agent Seymour Label Kit for 3000 Labels SPOTREBNÝ MATERIÁL: Názov položky Počet kusov Dako Omnis Small Vial, 2 mL 200 Dako Omnis Large Vial, 30 mL 380 EnVision™ FLEX+ Rabbit LINKER 50 EnVision™ FLEX+ Mouse LINKER 120 EnVision FLEX DAB Enhancer 10 PD-L1 control slides 20 Antibody diluent with Background 35 PROTILÁTKY: Protilátka Počet testov bcl -2 (124) 120 BAP1 (C-4) 120 bcl-6 (PG-B6p) 120 BSAP (DAK-Pax5) 350 Calretinin (DAK- CD10) 180 CD10 (DAK CD10) 240 CD117 (YR145) 100 CD138 (EP201) 60 CD15 (Carb-3) 80 CD1a (O10) 60 CD20 cy (L26) 300 CD23 (DAK-CD23) 240 CD3 270 CD30 (Ber-H2) 210 CD34 (QBEnd 10) 160 CD43 (DF-T1) 120 CD45 LCA (2B11+PD7/26) 240 CD5 (4CT) 240 CD56 (123C3) 120 CD68 (Kp-1) 120 CD79 a (JCB117) 120 CD99 (12E7) 60 CDX2 (DAK-CD23) 1200 CEA 60 CK- pan (AE1/3) 1000 CK20 ( Ks20.8) 800 CK5/6 (D4/16 B4) 200 CK7 (O-TL 12/30) 2100 CK8/18 60 Cyclin D1, (EP12) 320 Desmin (D33) 80 EBV (CS.1-4) 60 E-cadherin (NCH-38) 1000 EMA ( E29) 60 ER (klon EP1) 600 ERG (EP111) 60 FLI-1 60 GATA3 (L50-823) 800 Helicobacter Pylori 120 HMB45 (HMB-45) 120 Chromogranin A (DAK-A3) 600 INSM1 (BSB-123) 1200 Kappa (ZM81) 120 Ki-67 (MIB-1) 1600 Lambda (BSB-16) 120 MAML 120 Melan A (MART-1 A103) 160 MUM1 (MUM1p) 80 Napsín A (MRQ-60) 1800 NeuroD1 120 NKX3.1 (EP356) 280 NSE (BBS/NC/VI-H14) 60 NUT 120 p16 (R15A) 360 p40 (DAK-p40) 3000 p53 (DO-7) 60 PAX-8 (ZR1) 700 PD-L1 (22C3) 2000 PHH3 (ZR285) 240 PLAP (8A9) 60 Podoplanín (D2-40) 60 POUF2F3 120 PR (Clone PgR 1294) 600 PTH (OP-4) 60 S100 240 SALL4 (6E3) 60 SMA (1A4) 200 SMARCA4 120 SOX10 (BC34) 300 SS18 SSX (RBT-SS18-SSX) 100 STAT6 (EP325) 120 Synaptofyzin (DAK SYNAP) 1000 TdT (EP266) 120 Thyreoglobulin (polyclonal) 60 TTF-1 (8G763/1) 4700 vimentín (V9) 500 WT1 (6-H2) 400 Ekvivalentná ponuka: verejný obstarávateľ umožní nahradiť predmet obstarávania podľa vyššie uvedených technických opisov ekvivalentnými výrobkami alebo ekvivalentom technického riešenia pod podmienkou, že ekvivalentný výrobok alebo ekvivalentné technické riešenie bude spĺňať úžitkové a funkčné charakteristiky, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie účelu, na ktoré sú uvedené technológie a zariadenia určené. Pri výrobkoch, príslušenstvách konkrétnej značky, uchádzač môže predložiť aj ekvivalenty inej značky v rovnakej alebo vyššej kvalite.
Interne Kennung: 20/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001