See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teritorijas uzkopšanas iekārtu piegāde
Beschreibung: Teritorijas uzkopšanas iekārtu piegāde
Interne Kennung: SIA RNP 2026/16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Husqvarna iekārtu un rezerves daļu piegāde
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pusēm vienojoties līguma darbības termiņš var tikt pagarināts par laiku līdz 12 (divpadsmit) mēnešiem.
Los: LOT-0002
Titel: Teritorijas un zālāja uzkopšanas iekārtu piegāde