See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Extern milieucoördinatorschap, milieuadvies, plaatsen peilbuizen, bemonstering en analyse van grond- en oppervlaktewater. Raamovereenkomst.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is het verlenen van extern milieucoördinatorschap en milieuadvies en het bemonsteren en analyseren van grond- en oppervlaktewater en plaatsen van peilbuizen.
Interne Kennung: ARW-26-023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 76300000 Bohrungen, 71620000 Analysen, 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 90714500 Kontrolle der Umweltqualität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARW-26-023 - 1
Interne Kennung: 1