2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyniesienie i stabilizacja granic pasa drogowego na wybranych odcinkach dróg krajowych na terenie woj. małopolskiego w podziale na 4 części
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 1 - obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na następujących odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Nowy Sącz: DK87 km 7,159 - 11,000 (około 3,84 km) DK87 km 13,480 - 18,000 (około 4,52 km) DK87 km 20,040 - 20,600 (około 0,56 km) DK87 km 21,442 - 25,870 (około 4,43 km) DK75 km 51,600 - 53,294 (około 1,69 km) DK75 km 71,752 - 75,030 (około 3,28 km) (Łącznie około 18,32 km) Część 2 - obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na następujących odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Nowy Targ: DK7 km 684,100 - 689,400 (około 5,3 km) DK7 km 690,200 - 691,580 (około 1,38 km) DK7 km 692,547 - 693,476 (około 0,93 km) DK7 km 694,100 - 697,845 (około 3,75 km) DK28 km 64,400 - 77,919 (około 13,52 km) (Łącznie około 24,87 km) Część 3 - obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na następujących odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Tarnów: DK73 km 92,191 - 102,200 (około 10,01 km) DK73 km 103,500 - 105,400 (około 1,9 km) DK73 km 113,766 - 123,550 (około 9,78 km) (Łącznie około 21,69 km) Część 4 - obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na następujących odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Wadowice: DK44 km 73,500 - 96,200 (około 22,7 km). Przedmiot zamówienia obejmuje wyniesienie i stabilizację granic pasa drogowego, wraz ze sporządzeniem dokumentacji dla odcinków wskazanych w każdej z 4 części. Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną, wybraną część zamówienia.
Interne Kennung: Wyniesienie i stabilizacja granic pasa drogowego na wybranych odcinkach dróg krajowych na terenie woj. małopolskiego w podziale na 4 części o wartości pomiędzy 140 000 EURO a 10 000 000 EURO.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 Prawo zamówień publicznych (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa JEDZ dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-2) i pkt. 4)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych. 11. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych. 12. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 13. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1– obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na wybranych odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Nowy Sącz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 – wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Nowy Sącz: DK87 km 7,159 - 11,000 (ok 3,84 km), DK87 km 13,480 - 18,000 (ok 4,52 km), DK87 km 20,040 - 20,600 (ok 0,56 km), DK87 km 21,442 - 25,870 (ok 4,43 km), DK75 km 51,600 - 53,294 (ok 1,69 km), DK75 km 71,752 - 75,030 (ok 3,28 km) (Łącznie ok 18,32 km) Przedmiot zamówienia obejmuje wyniesienie i stabilizację granic pasa drogowego, wraz ze sporządzeniem dokumentacji.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.19.2026 - część 1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 – obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na wybranych odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Nowy Targ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 2 - Wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Nowy Targ: DK7 km 684,100 - 689,400 (ok 5,3 km), DK7 km 690,200 - 691,580 (ok 1,38 km), DK7 km 692,547 - 693,476 (ok 0,93 km), DK7 km 694,100 - 697,845 (ok 3,75 km), DK28 km 64,400 - 77,919 (ok 13,52 km), (Łącznie około 24,87 km) Przedmiot zamówienia obejmuje wyniesienie i stabilizację granic pasa drogowego, wraz ze sporządzeniem dokumentacji.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.19.2026 - część 2
Los: LOT-0005
Titel: Część 3 – obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na wybranych odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Tarnów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 3 – Wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Tarnów: DK73 km 92,191 - 102,200 (około 10,01 km), DK73 km 103,500 - 105,400 (około 1,9 km), DK73 km 113,766 - 123,550 (około 9,78 km), (Łącznie około 21,69 km) Przedmiot zamówienia obejmuje wyniesienie i stabilizację granic pasa drogowego, wraz ze sporządzeniem dokumentacji.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.19.2026 - część 3
Los: LOT-0006
Titel: Część 4 – obejmująca wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na wybranych odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Wadowice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 4 – Wykonanie wyniesienia i stabilizacji granic pasa drogowego na odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Rejon Wadowice: DK44 km 73,500 - 96,200 (około 22,7 km) Przedmiot zamówienia obejmuje wyniesienie i stabilizację granic pasa drogowego, wraz ze sporządzeniem dokumentacji.
Interne Kennung: OKR.D-3.2421.19.2026 - część 4