556775-2026 - Ergebnis
Tschechien – Varia – Léčivé přípravky s obsahem účinné látky Obinutuzumab
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLéčivé přípravky s obsahem účinné látky Obinutuzumab
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinné látky Obinutuzumab o síle 1000MG v injekční lahvičce o obsahu 40ML (dále jen „léčivé přípravky“ nebo také „zboží“). Specifikace požadovaného léčivého přípravku je uvedena v ZD a ve formuláři cenové nabídky, který je přílohou č. 2 této ZD. Průběžné dodávky léčivých přípravků budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek vystavovaných dle aktuálních potřeb zadavatele po dobu dvou let ode dne nabytí účinnosti Kupní smlouvy.
Interne KennungVZ2026025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Kupní smlouvy. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Zadavatel v tomto případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí, v podobě a v rozsahu smlouvy, jež byla součástí nabídky tohoto dodavatele, upravené v důsledku skutečnosti, že část předmětu plnění Kupní smlouvy byla provedena původním dodavatelem. Nový dodavatel tak bude realizovat pouze ty zbývající části plnění Kupní smlouvy, jež nebyly realizovány původním/předchozím dodavatelem. Zadavatel si zároveň vyhrazuje právo neuzavřít smlouvu s dodavatelem, který neprokáže splnění podmínek účasti původního zadávacího řízení; v tomto případě je zadavatel oprávněn přistoupit k uzavření smlouvy s dodavatelem, který se umístil ve výsledku hodnocení v zadávacím řízení jako další v pořadí.