2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur flexibele arbeidskrachten
Beschreibung: BUas streeft ernaar om op afroep snel en kwalitatief goed voorzien te worden in flexibele arbeidskrachten voor BUas. Het gaat hierbij om zowel (korte) vervanging van reguliere plaatsen als tijdelijke plaatsen. Dit kan zijn op uitzend- of detacheringsbasis. Hiervoor wenst BUas met een inschrijver een exclusieve raamovereenkomst te sluiten voor het afnemen van deze dienstverlening. De inhuur betreft voornamelijk (onderwijs)ondersteunend personeel. Voor ondersteunend personeel zal het onder andere gaan om de volgende functies en diensten: • Surveillanten (voor gewenst profiel van de surveillant zie bijlage 8) en het beheer van de surveillantenpool; • Cateringpersoneel en het beheer van de cateringpool; • Marketing en communicatie; • ICT (beperkt, operationeel ondersteunend, salarisschalen tot en met 8); • Administratief/secretarieel; • Personeelszaken; • Financiële zaken; • Studentenzaken; • Overige diensten bedrijfshuisvesting. Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren) van 2.500.000 Euro (exclusief BTW). Dit is echter slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend en is op basis van historie geschat. Voor de historie wordt verwezen naar paragraaf 1.2 van het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 2025/EAIFA/LV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: BUas streeft ernaar om op afroep snel en kwalitatief goed voorzien te worden in flexibele arbeidskrachten voor BUas. Het gaat hierbij om zowel (korte) vervanging van reguliere plaatsen als tijdelijke plaatsen. Dit kan zijn op uitzend- of detacheringsbasis. Hiervoor wenst BUas met een inschrijver een exclusieve raamovereenkomst te sluiten voor het afnemen van deze dienstverlening. Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren) van 2.500.000 Euro (exclusief BTW). Dit is echter slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend en is op basis van historie geschat. Voor de historie wordt verwezen naar paragraaf 1.2. van het Aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In de afgelopen jaren heeft BUas weinig behoefte gehad aan de inhuur van onderwijzend personeel. Dit komt door de specifieke vakken en functies die hiervoor nodig zijn, waardoor BUas in staat is geweest om de onderwijsdoelen te bereiken met de huidige teams. Indien BUas behoefte heeft aan onderwijzend personeel op basis van uitzend- of detacheringsbasis, zal BUas een verzoek doen bij de Opdrachtnemer van de te sluiten overeenkomst. Indien de Opdrachtnemer niet kan voldoen aan de eisen en wensen omtrent onderwijzend personeel, is BUas gerechtigd om buiten de overeenkomst in te kopen.