556792-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzątanie budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami (dalej SWZ), w tym w załączniku pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Ewentualne zamówienia podobne będą obejmowały czynności związane ze sprzątaniem budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy. Zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami. 3. Dla chętnych Wykonawców, Zamawiający umożliwia odbycie wizji lokalnej w dniu 03.09.2025r. o godz. 9:00. Miejsce spotkania Ratusz – wejście przy ul. Jezuicka 1 w Bydgoszczy. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy.
Interne KennungWZP.271.18.2025.E
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet I sprzątanie budynków Urzędu Miasta Bydgoszczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie budynków Urzędu Miasta Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami (dalej SWZ), w tym w załączniku pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Ewentualne zamówienia podobne będą obejmowały czynności związane ze sprzątaniem budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy. Zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami. 3. Dla chętnych Wykonawców, Zamawiający umożliwia odbycie wizji lokalnej w dniu 03.09.2025r. o godz. 9:00. Miejsce spotkania Ratusz – wejście przy ul. Jezuicka 1 w Bydgoszczy. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy.
Interne KennungPakiet I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung
LosLOT-0002
TitelPakiet II sprzątanie posesji (terenów zewnętrznych przy budynkach, w tym terenów zielonych) Urzędu Miasta Bydgoszczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami (dalej SWZ), w tym w załączniku pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Ewentualne zamówienia podobne będą obejmowały czynności związane ze sprzątaniem budynków i posesji Urzędu Miasta Bydgoszczy. Zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami. 3. Dla chętnych Wykonawców, Zamawiający umożliwia odbycie wizji lokalnej w dniu 03.09.2025r. o godz. 9:00. Miejsce spotkania Ratusz – wejście przy ul. Jezuicka 1 w Bydgoszczy. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy.
Interne KennungPakiet II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung