See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa i utrzymanie w czystości i sprawności technicznej lampowni oraz punktu wydawania zapalarek i radiosterowników na Zakładzie Głównym JSW S.A. KWK „Budryk”
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 7/P/21
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000