556828-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tauchpumpen – Čerpadla I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČerpadla I
BeschreibungDodávka čerpadel včetně dopravy: Část 1. – Odstředivé čerpadlo s keramickou výstelkou (počet: 1 ks) Část 2. - Odstředivá čerpadla (počet: 4 ks) Část 3. - Čerpadla cirkulační a nástřiková (počet: 3 ks)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43134100 Tauchpumpen
5. Los
LosLOT-0002
TitelČást 1. – Odstředivé čerpadlo s keramickou výstelkou
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks nového odstředivého čerpadla s keramickou výstelkou v rámci investiční akce SZNR – stroje a zařízení 2026 včetně veškerých nákladů spojených s realizací veřejné zakázky (doprava).
Interne KennungDIAMO-D350/32183/2026-1
LosLOT-0006
TitelČást 3. - Čerpadla cirkulační a nástřiková
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 3 ks nových cirkulačních a nástřikových čerpadel v rámci investiční akce SZNR – stroje a zařízení 2026 včetně veškerých nákladů spojených s realizací veřejné zakázky (doprava).
Interne KennungDIAMO-D350/32183/2026-3
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
LosLOT-0005
TitelČást 2. - Odstředivá čerpadla
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je dodávka 4 ks nových odstředivých čerpadel v rámci investiční akce SZNR – stroje a zařízení 2026 včetně veškerých nákladů spojených s realizací veřejné zakázky (doprava).
Interne KennungDIAMO-D350/32183/2026-2