See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbi energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu veikšanai VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” vēsturiskajai ēkai”
Beschreibung: „Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde, autoruzraudzība un būvdarbi energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu veikšanai VSIA “Latvijas Nacionālā opera un balets” vēsturiskajai ēkai” saskaņā ar nolikumu un tehnisko specifikāciju
Interne Kennung: LNO 2024/28
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001