55686-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM – VYPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÝCH DOKUMENTACÍ A SOUVISEJÍCÍ ČINNOSTI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM – VYPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÝCH DOKUMENTACÍ A SOUVISEJÍCÍ ČINNOSTI
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS. Předmětem plnění veřejných zakázek v rámci DNS bude poskytování projekčních, inženýrských a souvisejících odborně-technických služeb v oblasti vodohospodářských staveb, zadávaných zejména v souvislosti s odstraňováním následků po povodních a dále v souvislosti s realizací protipovodňových opatření, a to dle konkrétních potřeb zadavatele. Bližší vymezení předmětu plnění bude vždy součástí jednotlivých výzev k podání nabídek v rámci DNS.
Interne KennungDYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM – VYPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÝCH DOKUMENTACÍ A SOUVISEJÍCÍ ČINNOSTI
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZavedení DNS
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
5. Los
LosLOT-0001