See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach zajmowanych przez Najwyższą Izbę Kontroli w latach 2026-2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach zajmowanych przez Najwyższą Izbę Kontroli. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na siedemnaście (17) części: Część I – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach „A” i „B” Centrali NIK w Warszawie przy ul. Filtrowej 57 i ul. Krzywickiego 9 oraz w budynku Bazy Transportu przy ul. Gagarina 3 w Warszawie; Część II – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Białymstoku przy ul. Akademickiej 4; Część III – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Bydgoszczy przy ul. Wały Jagiellońskie 12; Część IV – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Gdańsku przy ul. Wały Jagiellońskie 36; Część V – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatury NIK w Katowicach przy ul. Powstańców 29 i 29A; Część VI – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Kielcach przy ul. T. Kościuszki 6; Część VII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 67; Część VIII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Lublinie przy ul. Okopowej 7; Część IX – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Łodzi przy ul. Kilińskiego 210; Część X – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Olsztynie przy ul. Artyleryjskiej 3e; Część XI – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatury NIK w Opolu przy ul. Krakowskiej 28 i 28A; Część XII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Poznaniu przy ul. Dożynkowej 9H; Część XIII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 8; Część XIV – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Szczecinie przy ul. Jacka Odrowąża 1; Część XV – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK we Wrocławiu przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/17; Część XVI – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 9A; Część XVII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach Drugich, gm. Pomiechówek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach „A” i „B” Centrali NIK w Warszawie przy ul. Filtrowej 57 i ul. Krzywickiego 9 oraz w budynku Bazy Transportu przy ul. Gagarina 3 w Warszawie
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Centrali NIK przy ul. Filtrowej 57 i ul. Krzywickiego 9 oraz na terenie bazy transportowej NIK ul. Gagarina 3 w Warszawie. załącznik nr 2.1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Centrali NIK oraz wykaz filtrów. załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0002
Titel: Część II – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Białymstoku przy ul. Akademickiej 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Białymstoku przy ul. Akademickiej 4. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0003
Titel: Część III – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Bydgoszczy przy ul. Wały Jagiellońskie 12.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Bydgoszczy przy ul. Wały Jagiellońskie 12.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Gdańsku przy ul. Wały Jagiellońskie 36.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Gdańsku przy ul. Wały Jagiellońskie 36. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0005
Titel: Część V – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatury NIK w Katowicach przy ul. Powstańców 29 i 29A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatury NIK w Katowicach przy ul. Powstańców 29 i 29A. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Kielcach przy ul. T. Kościuszki 6.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynku Delegatury NIK w Kielcach przy ul. T. Kościuszki 6. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 67.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Krakowie przy ul. Łobzowskiej 67. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Lublinie przy ul. Okopowej 7.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Lublinie przy ul. Okopowej 7. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0009
Titel: Część IX – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Łodzi przy ul. Kilińskiego 210.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Łodzi przy ul. Kilińskiego 210. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0010
Titel: Część X – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Olsztynie przy ul. Artyleryjskiej 3e.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Olsztynie przy ul. Artyleryjskiej 3e. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0011
Titel: Część XI – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatury NIK w Opolu przy ul. Krakowskiej 28 i 28A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatury NIK w Opolu przy ul. Krakowskiej 28 i 28A. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0012
Titel: Część XII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Poznaniu przy ul. Dożynkowej 9H.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Poznaniu przy ul. Dożynkowej 9H. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 8.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 8. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0014
Titel: Część XIV – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Szczecinie przy ul. Jacka Odrowąża 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Szczecinie przy ul. Jacka Odrowąża 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0015
Titel: Część XV – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK we Wrocławiu przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/17.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK we Wrocławiu przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15/17. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0016
Titel: Część XVI – przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów klimatyzacyjnych oraz urządzeń klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 9A.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynku Delegatury NIK w Zielonej Górze przy ul. Podgórnej 9A. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).
Los: LOT-0017
Titel: Część XVII –przeglądy techniczne, konserwacja i serwis systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach Drugich, gm. Pomiechówek.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych oraz urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zainstalowanych w budynkach Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach Drugich, gm. Pomiechówek. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - załącznik nr 2.2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zainstalowanych w budynkach Delegatur i Ośrodka Szkoleniowego NIK w Goławicach; - załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy (Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy).