See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 138 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Kobylí I
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 138 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Kobylí I
Interne Kennung: 099/2021/014/1513
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Kobylí II
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 139 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Kobylí II
Interne Kennung: 099/2021/014/1514
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Termanec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice - l.ú. Termanec
Interne Kennung: 099/2021/014/1515
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 141 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov, l.ú. Višňové
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 141 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov, l.ú. Višňové
Interne Kennung: 099/2021/014/1516
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov - ochrana MLP a prořezávky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 142 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov - ochrana MLP a prořezávky
Interne Kennung: 099/2021/014/1517
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2025 (pol. 14, 17, 19, 25)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2025 (pol. 14, 17, 19, 25)
Interne Kennung: 099/2021/014/1493
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 134 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2025 (pol. 11, 12, 20)
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 134 v kategorii 8 - Celoplošná příprava půdy 2025 (pol. 11, 12, 20)
Interne Kennung: 099/2021/014/1494
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 135 v kategorii 8 - PČ na pol. Valtice - prořezávky jaro 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 135 v kategorii 8 - PČ na pol. Valtice - prořezávky jaro 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1495
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 136 v kategorii 8 - Drcení klestu na pol. Bílý Vlk a Lovčice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 136 v kategorii 8 - Drcení klestu na pol. Bílý Vlk a Lovčice
Interne Kennung: 099/2021/014/1496
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 247 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bohdaneč - prořezávky 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 247 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bohdaneč - prořezávky 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1499