556873-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – Dostawa materiałów opatrunkowych dla Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w Miliczu (II)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów opatrunkowych dla Milickiego Centrum Medycznego Sp. z o. o. w Miliczu (II)
BeschreibungDostawa materiałów opatrunkowych w podziale na 12 zadań
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen, 33141111 Klebeverband
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 1
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. Brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej gazowy z miękkim, wyściełanym gąbką kanałem, średni , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego 15 x 17 2 opatrunki z gazy przeciwdrobnoustrojowej 5 2. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej gazowy z miękkim , wyściełanym gąbką kanałem, duży , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego11,5 x 3,5 m 1 rolka gazy przeciwdrobnoustrojowej 5 3. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, mały, kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego 10 x 8 x 3 1 opatrunek piankowy 40 4. "Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, średni , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego*." 20 x 12,5 x 3 1 opatrunek piankowy 5 5. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, duży , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego*. 25 x 15 x 3 1 opatrunek piankowy 5 6. Zestaw zabezpieczający ranę do terapii podciśnieniowej piankowy z miękkim wyściełanym gąbką kanałem, bardzo duży , kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego*. 48 x 41 x 1,5 1 opatrunek piankowy 5 7. Łącznik Y – konektor do połączenia dwóch drenów (stosowany w leczeniu ran mnogich u jednego pacjenta) X 1 szt. 5 8. Kanister do gromadzenia wydzieliny z rany z środkiem żelującym kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego * o pojemności 250 – 300 ml X 1 szt 50 9. Kanister do gromadzenia wydzieliny z rany z środkiem żelującym kompatybilny z urządzeniem posiadanym przez zamawiającego * o pojemności 750ML - 800ml X 1 szt 5 10. Port z miękkim wyścielanym drenem minimalizujący ucisk. Wypełniony materiałem zabezpieczającym przed zapychaniem się drenu podczas stosowania. X 1 szt 5 11. Formuła żelowa płytki o wysokiej przylepności kleju umożliwiająca noszenie opatrunku do 72 godzin, jednocześnie redukując uraz skóry podczas jego usuwania. Sterylny X 1 szt 5 12. Pompa jednorazowego użytku, kieszonkowej wielkości do podciśnieniowej terapii leczenia ran wraz z opatrunkiem, nie ograniczający mobilności pacjenta.Możliwość użytkowania zestawu do 7 dni 10 x 20 ; 10 x 30; 10 x 40; 15 x 15; 15 x 20; 15 x 30; 20 x 20 Każdy zestaw zawiera: pompę, 2 opatrunki piankowe , 2 baterie AA. 5
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen, 33141111 Klebeverband, 33141113 Bandagen, 33141114 Verbandmull, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141116 Verpackte Kompressen
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 2
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok Cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. opatrunek w postaci gazy luźno utkanej, nasączonej miękką parafiną, zawierającej 0,5% chlorhexydyny . Pakowany indywidualnie 5 x 5 50 13 2. opatrunek w postaci gazy luźno utkanej, nasączonej miękką parafiną, zawierającej 0,5% chlorhexydyny . Pakowany indywidualnie 10 x 10 10 30 3. opatrunek w postaci gazy luźno utkanej, nasączonej miękką parafiną, zawierającej 0,5% chlorhexydyny . Pakowany indywidualnie 15 x 20 10 30
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 3
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. Brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Gąbka lecznicza zawierająca w 1 cm 3 5,5 mg fibrynogenu ludzkiego oraz 2 j.m trombiny ludzkiej. Stosowana w zabiegach operacyjnych do tamowania krwawień, poprawy uszczelnienia tkanki i wzmocnienia szwów w chirurgii naczyniowej 4,8 x 4,8 2 10 2. Gąbka lecznicza zawierająca w 1 cm 3 5,5 mg fibrynogenu ludzkiego oraz 2 j.m trombiny ludzkiej. Stosowana w zabiegach operacyjnych do tamowania krwawień, poprawy uszczelnienia tkanki i wzmocnienia szwów w chirurgii naczyniowej 9,5 x 4,8 1 15
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 4
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z przezroczystej folii polietylenowej, z makroperforacją na całej powierzchni, umożliwiającą dzielenie bez nożyczek wzdłuż i w poprzek, elastyczny, z wodoodpornym klejem akrylowym równomiernie naniesionym na całej powierzchni , bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku 9,1m x 2,5 cm 1 720 2. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z włókniny poliestrowej z makroperforacją na całej powierzchni, umożliwiającą precyzyjne dzielenie bez nożyczek wzdłuż i w poprzek, z klejem akrylowym, bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, o wysokiej przylepności początkowej i długoczasowej. 9,1m x 2,5 cm 1 720 3. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z włókniny poliestrowej z makroperforacją na całej powierzchni, umożliwiającą precyzyjne dzielenie bez nożyczek wzdłuż i w poprzek, z klejem akrylowym, bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, o wysokiej przylepności początkowej i długoczasowej 9,1m x 5 cm 1 70 4. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, perforowanej co 5 cm, łatwy do dzielenia poprzecznego bez użycia nożyczek, trudnobrudzący, wybitnie delikatny dla skóry pacjenta, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, nie klejący się do rękawiczek, bez papieru zabezpieczającego 9,1m x 2,5 cm 1 720 5. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, perforowanej co 5 cm, łatwy do dzielenia poprzecznego bez użycia nożyczek, trudnobrudzący, wybitnie delikatny dla skóry pacjenta, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, nie klejący się do rękawiczek, bez papieru zabezpieczającego 9,1m x 2,5 cm 1 50 6. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, ze sztucznego białego jedwabiu, z ząbkowanymi brzegami, ułatwiającymi dzielenie bez użycia nożyczek w poprzek i wzdłuż, z wodoodpornym klejem akrylowym o wysokiej przylepności równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, o dużej wytrzymałości na rozerwanie. 5m x 2,5 cm 1 720 7. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, ze sztucznego białego jedwabiu, z ząbkowanymi brzegami, ułatwiającymi dzielenie bez użycia nożyczek w poprzek i wzdłuż, z wodoodpornym klejem akrylowym o wysokiej przylepności równomiernie naniesionym na całej powierzchni, bez lateksu, kauczuku i tlenku cynku, o dużej wytrzymałości na rozerwanie 9,1m x 5 cm 1 240 8. Samoprzylepne paski do zamykania ran z akrylowym klejem wrażliwym na siłę nacisku, o równej szerokości na całej długości, dokładnie przybliżające brzegi rany, z mikroporowatej włókniny poliestrowej wzmacnianej włoknami sztucznego jedwabiu, nie klejące się do rękawiczek 6mm x 100 mm 50 3 9. Samoprzylepne paski do zamykania ran z akrylowym klejem wrażliwym na siłę nacisku, o równej szerokości na całej długości, dokładnie przybliżające brzegi rany, z mikroporowatej włókniny poliestrowej wzmacnianej włoknami sztucznego jedwabiu, nie klejące się do rękawiczek 6mm x 38 mm 50 3 10. Repozycjonowalny przylepiec chirurgiczny z łatwoodklejalnym równomiernie naniesionym na całej powierzchni klejem silikonowym na podłożu z poliestrowej mikroporowatej włókniny, z makroperforacją umożliwiającą podział wzdłuż i w poprzek bez użycia nożyczek. Podłoże w kolorze niebieskim dla łatwej identyfikacji wybitnie delikatnego przylepca. 5m x 2,5 cm 1 120 11. Repozycjonowalny przylepiec chirurgiczny z łatwoodklejalnym równomiernie naniesionym na całej powierzchni klejem silikonowym na podłożu z poliestrowej mikroporowatej włókniny, z makroperforacją umożliwiającą podział wzdłuż i w poprzek bez użycia nożyczek. Podłoże w kolorze niebieskim dla łatwej identyfikacji wybitnie delikatnego przylepca. 5m x 5 cm 1 50 12. Przylepiec chirurgiczny, hypoalergiczny, z rozciągliwej włókniny poliestrowej, trudnobrudzący, niepozostawiający resztek kleju na skórze, wysoka i długotrwała przylepność, klej akrylowy: bez zawartości tlenku cynku, kauczuku i lateksu, wodoodporny, równomiernie naniesiony na całej powierzchni, z papierem zabezpieczającym 10m x 5 cm 1 60 Pozostała treść Pakietu (Zadania 4) w SWZ- Zał. Nr 2 Formularzu cenowym.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 5
BeschreibungLp przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Opatrunek z alginianu wapnia , zawierający jony srebra, działający antybakteryjnie ( w tym na szczepy MRSA i VRE ) Przeznaczony do wilgotnego leczenia ran powierzchniowych i głębokich , silnie sączących. Sterylny pakowany indywidualnie.Opatrunek musi wiązac wysięk z rany w swojej strukturze. '10 x 10 10 10 2. Opatrunek z alginianu wapnia , zawierający jony srebra, działający antybakteryjnie ( w tym na szczepy MRSA i VRE ) Przeznaczony do wilgotnego leczenia ran powierzchniowych i głębokich , silnie sączących. Sterylny pakowany indywidualnie.Opatrunek musi wiązac wysięk z rany w swojej strukturze. '10 x 20 5 30 3. Sterylny, pakowany pojedynczo opatrunek regulujący wilgotność rany przeznaczony do ran o małym i umiarkowanym wysięku, z zakażeniem lub zagrożonych zakażeniem.Zawierający w swoim składzie substancję czynną — biguanid poliheksametylenowy . Skuteczny w przypadku zakażeń gronkowcem złocistym i szczepami VRE. Opatrunek 9 x 9 5 10 4. Sterylny, pakowany pojedynczo opatrunek regulujący wilgotność rany przeznaczony do ran o małym i umiarkowanym wysięku, z zakażeniem lub zagrożonych zakażeniem.Zawierający w swoim składzie substancję czynną — biguanid poliheksametylenowy . Skuteczny w przypadku zakażeń gronkowcem złocistym i szczepami VRE. Opatrunek 14 x 20 5 5 5. Opatrunek z siatki bawełnianej o dużych oczkach, impregnowanej neutralną maścią, nie zawierający składników czynnych i uczulających; Nie przyklejający się do rany, chroniący przed jej wysychaniem, zapobiegający kurczeniu się blizny; Ma zapewniać dobrą wentylację i utlenienie rany; Przepuszczający wydzielinę; Sterylny, pakowany indywidualnie 5 x 5 10 15 6. Jałowy opatrunek hydrokoloidowy, samoprzylepny , składajacy się z karboksymetylocelulozy. Przeznaczony do ran słabo i średnio saczących, niezainfekowanych. Utrzymujacy wilgotne środowisko w ranie. Mogący pozostawac na ranie 5-7 dni Opatrunek 15 x 15 5 10 7. Wysokoabsorbcyjny kompres chłonny.Warstwa absorbcyjna wykonana z celulozy oraz poliakrylanu sodu.Cześć przylegająca do rany wykonana z elastycznej perforowanej warstwy polietylenu zapobiegająca przywieraniu.Zewnętrzna warstwa wykonana z błękitnej włókniny chroniącej odzież przed zabrudzeniem. Przeznaczony do ran bardzo mocno sączących Kompres 10 x 10 10 5 8. Wysokoabsorbcyjny kompres chłonny.Warstwa absorbcyjna wykonana z celulozy oraz poliakrylanu sodu.Cześć przylegająca do rany wykonana z elastycznej perforowanej warstwy polietylenu zapobiegająca przywieraniu. Zewnętrzna warstwa wykonana z błękitnej włókniny chroniącej odzież przed zabrudzeniem. Przeznaczony do ran bardzo mocno sączących Kompres 10 x 20 10 5 9. Jałowy opatrunek foliowy,samoprzylepny.Warstwa poliuretanowa pokryta papierem z warstwą silikonu.Posiadający nakładki z tworzywa sztucznego ułatwiające aplikacje. Wodoszczelny, przeźroczysty,rozciągliwy. Przeznaczony do ranpowierzchniowych Opatrunek 10 x 12 50 5 10. Opatrunek z siatki bawełnianej o dużych oczkach, impregnowanej neutralną maścią, nie zawierający składników czynnych i uczulających; Nie przyklejający się do rany, chroniący przed jej wysychaniem, zapobiegający kurczeniu się blizny; Ma zapewniać dobrą wentylację i utlenienie rany; Przepuszczający wydzielinę; Sterylny pakowany indywidualnie. 10 x 10 10 30 11. Bandaż kompresyjny o krótkim naciągu. Elastyczność wzdłużna ok. 90%, po rozciągnięciu ok. 5 m, nienaciągnięty 2,5 m. 6cm x 5m 1 30 12. Bandaż kompresyjny o krótkim naciągu. Elastyczność wzdłużna ok. 90%, po rozciągnięciu ok. 5 m, nienaciągnięty 2,5 m. 8cm x 5m 1 50 13. Bandaż kompresyjny o krótkim naciągu. Elastyczność wzdłużna ok. 90%, po rozciągnięciu ok. 5 m, nienaciągnięty 2,5 m. 10cm x 5m 1 100 14. Bandaż kompresyjny o krótkim naciągu. Elastyczność wzdłużna ok. 90%, po rozciągnięciu ok. 5 m, nienaciągnięty 2,5 m. 12cm x 5m 1 100
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 6
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. Netto / opakowanie wartość netto Vat % cena jedn. Brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Opatrunek hydrokolo+A1:B4idowy w postaci żelu;do ran pokrytych suchą lub rozpływną tkanką martwiczą 15g 1 300 2. Opatrunek wzmocniony przeznaczony do ran przewlekłych ,średnio i obficie sączących , zbudowany w w technologii Hydrofiber® z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy, połączonych wzmocnionymi przeszyciami. (owrzodzenia goleni na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), rany świeże. 5 x 5 10 10 3. Opatrunek wzmocniony przeznaczony do ran przewlekłych ,średnio i obficie sączących , zbudowany w w technologii Hydrofiber® z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy, połączonych wzmocnionymi przeszyciami. (owrzodzenia goleni na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), rany świeże. 10 x 10 10 20 4. Opatrunek wzmocniony przeznaczony do ran przewlekłych ,średnio i obficie sączących , zbudowany w w technologii Hydrofiber® z dwóch warstw włókien karboksymetylocelulozy, połączonych wzmocnionymi przeszyciami. (owrzodzenia goleni na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), rany świeże. 15 x 15 5 5 5. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami 5 x 5 10 10 6. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami 10 x 10 10 20 7. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami 15 x 15 5 15 8. Sterylny opatrunek hydrowłóknisty na rany z biofilmem lub podejrzeniem biofilmu; zbudowany z dwóch warstw chłonnych wykonanych w technologii Hydrofiber z jonami srebra o działaniu bakteriobójczym spotęgowanym dodatkowumi substancjami EDTA i BEC; o wysokich właściwościach chłonnych,wzmocniony przeszyciami ' 20 x 30 5 5 9. Opatrunek stanowiący połączenie technologii Hydrofiber® i hydrokoloidu. W kontakcie z wysiękiem z rany żelujący.Na zewnątrz zbudowany z folii poliuretanowej stanowiącej zaporę przed penetracją bakterii i wirusów . Dostosowujący się do kształtu rany (na przykład okolicy kolan i innych ruchomych stawów) i umożliwiający pacjentowi swobodne poruszanie się. Wodoodporny, umożliwiający pacjentowi kąpiel i hydroterapię. 9 x 10 10 3 10. Opatrunek stanowiący połączenie technologii Hydrofiber® i hydrokoloidu. W kontakcie z wysiękiem z rany żelujący.Na zewnątrz zbudowany z folii poliuretanowej stanowiącej zaporę przed penetracją bakterii i wirusów . Dostosowujący się do kształtu rany (na przykład okolicy kolan i innych ruchomych stawów) i umożliwiający pacjentowi swobodne poruszanie się. Wodoodporny, umożliwiający pacjentowi kąpiel i hydroterapię. 9 x 15 10 3 11. Opatrunek stanowiący połączenie technologii Hydrofiber® i hydrokoloidu. W kontakcie z wysiękiem z rany żelujący.Na zewnątrz zbudowany z folii poliuretanowej stanowiącej zaporę przed penetracją bakterii i wirusów . Dostosowujący się do kształtu rany (na przykład okolicy kolan i innych ruchomych stawów) i umożliwiający pacjentowi swobodne poruszanie się. Wodoodporny, umożliwiający pacjentowi kąpiel i hydroterapię. '9 x 25 10 1 12. Opatrunek hydrokolidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe) i rany świeże, w okolicach narażonych na łatwe odklejenie się opatrunku. Z mocną ramką samoprzylepną , mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 6 x 6 5 10 13. Opatrunek hydrokolidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe) i rany świeże, w okolicach narażonych na łatwe odklejenie się opatrunku. Z mocną ramką samoprzylepną , mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 10 x 10 5 10 14. Opatrunek hydrokolidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe) i rany świeże, w okolicach narażonych na łatwe odklejenie się opatrunku. Z mocną ramką samoprzylepną , mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 15 x 15 5 5 15. opatrunek hydrokoloidowy na rany przewlekłe (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, owrzodzenia cukrzycowe), jak i na rany ostre, częściowe oparzenia stopnia I do IIa, czy miejsca donorowe. Mogący mieć zastosowanie we wszystkich etapach leczenia, również w ranach z martwicą suchą lub rozpływną. 20 x 20 5 5 Pozostała treść pakietu (Zadania) Nr 6 znajduje się w Załączniku Nr 2 do SWZ - Formularzu cenowym.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 7
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Opatrunek nieprzywierający do stosowania miejscowego, nasycony maścią zawierającą 10% jodopowiodonu (PVP-1),glikol polietylenowy i wodę oczyszczoną, mający zastosowanie do leczenia ran wrzodziejących, jako środek zapobiegający zakażeniom na drobne oparzenia i drobne urazy związane z ubytkiem skóry o długotrwałym działaniu antyseptycznym 5 x 5 25 20 2. Opatrunek nieprzywierający do stosowania miejscowego, nasycony maścią zawierającą 10% jodopowiodonu (PVP-1),glikol polietylonowy i wodę oczyszczoną, mający zastosowanie do leczenia ran wrzodziejących, jako środek zapobiegający zakażeniom na drobne oparzenia i drobne urazy związane z ubytkiem skóry o długotrwałym działaniu antyseptycznym 9,5 x 9,5 25 20
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 8
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Jednorazowy podkład medyczny perforowany na kozetkę, w rolce, podfoliowany, nie składany rozmiar szer. 50 cm x perforowany co 160 cm, dwie warstwy bibuły o gramaturze min. 36g/m2, folia o grubości min. 13µm, brzeg bez postrzępień, dostępny w minimum 5 kolorach. Podkład posiadający zaznaczenie miejsca perforacji. 50cm x50 m ( perforacja co 160 cm ) 1 1200 2. ręcznik wysokochłonny wykonany z napowietrzanej celulozy o gramaturze min, 40 g/m2. Biały 70 x 80 lub 40 cm x70 cm* 1 2000 * niepotrzebne skreślić ** Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania innej ilości w opakowaniu i przeliczenia z uwzględnieniem zamawianej ilości na rok
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 9
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Przenośna jednorazowa pompa próżniowa generująca w sposób ciągły podciśnienie o wartości 80 mmHg, przeznaczona dla jednego pacjenta, działająca 30 dni. W zestawie zawierająca komplet baterii 3 AAA, oraz dren łączący pompę z opatrunkiem ze złączem „Luer lock” wyposażonym w zastawkę, zapobiegającą zmniejszeniu podciśnienia w obrębie opatrunku do jednej godziny, w przypadku konieczności odłączenia pompy od opatrunku. Istnieje możliwość wymiany baterii w trakcie terapii. 1 5 2. Opatrunki do terapii podciśnieniowej,posiadające delikatny silikonowy przylepiec, warstwę kontaktową żelującą w kontakcie z wydzieliną, rdzeń zamykający wysięk i szkodliwe komponenty w swojej strukturze. Opatrunek posiada płaski dren kompatybilny z pompą do terapii podciśnieniowej i umożliwiający zastosowanie kompresjoterapii. Kanały w rdzeniu pozwalają na przemieszczanie się wysięku poprzez strukturę opatrunku. Warstwa pianki wspomaga rozprowadzenie podciśnienia. Zewnętrzna warstwa folii zapewnia barierę przeciwko wirusom, jest wodoodporna. Dostarczany w zestawie z paskami mocującymi (6 szt.) Do zastosowania z pompą do Podciśnieniowej Terapii Ran. różne rozmiary 5 30
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 10
BeschreibungTupfery L.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( fasolki ) 12 x 12 10 160 2. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( orzech włoski ) 13 x 13 10 3 3. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( jajko ) 24 x 24 10 3 4. Tupfer gazowy , jałowy z nitką RTG ( śliwka ) 20 x 20 10 3 5. Opaska elastyczna, , kohezyjna 10 cm x 4 m 1 200
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 11
Beschreibunglp. przedmiot zamówienia rozmiar zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto wartość netto Vat cena jednostkowa brutto wartość brutto Nazwa / ilość w opakowaniu zbiorczym/ kod produktu 1. "(plaster do mocowania kaniul, włókninowy) - włókninowy plaster do mocowania kaniul, - przepuszczający powietrze, - posiadający rozcięcie wzdłuż środka, na końcu rozcięcia gazik wykonany z miękkiej wiskozy zabezpieczający miejsce wkłucia, - plaster pokryty hipoalergicznym klejem akrylowym, - możliwość utrzymywania plastra na skórze do 3 * lub 5 *dni, * - jałowy, sterylizowany tlenkiem etylenu, jednorazowego użytku, wodoodporny, nie zawiera lateksu - w opakowaniu dodatkowa podkładka pod kaniulę, - opakowanie jednostkowe posiadające ścięte narożniki ułatwiające otwarcie lub listki ułatwiające otwieranie*" 6 x 8 cm 100 250 2. "(plaster do mocowania kaniul, poliuretanowy) - poliuretanowy plaster do mocowania kaniul, - transparentny, przepuszczający powietrze - posiadający rozcięcie wzdłuż środka, na końcu rozcięcia gazik wykonany z miękkiej wiskozy zabezpieczający miejsce wkłucia, - plaster pokryty hipoalergicznym klejem akrylowym, - możliwość utrzymywania plastra na skórze do 5 dni, - jałowy, sterylizowany tlenkiem etylenu, jednorazowego użytku, wodoodporny, nie zawiera lateksu - w opakowaniu dodatkowa podkładka pod kaniulę, - opakowanie jednostkowe posiadające ścięte narożniki ułatwiające otwarcie lub listki ułatwiające otwieranie*" 6 x 8 cm 50 100 3. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma * lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 5 x 7,5 cm lub 5x7,2 cm* 100 40 4. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma* lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 10 x 10 cm 30 80 5. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma* lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 10 x 15 cm 30 70 6. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma lub tlenkiem etylenu*, - pakowany indywidualnie," 10 x 20 cm 25 40 7. "samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma, - pakowany indywidualnie," 10 x 25 cm 25 50 8. samoprzylepny, włókninowy opatrunek z wkładem chłonnym na rany pooperacyjne, - przepuszczający powietrze i parę wodną, zabezpieczający ranę przed drobnoustrojami i czynnikami zewnętrznymi, - nieprzywierający do rany centralnie umieszczony wkład chłonny ułatwia zmianę opatrunku, - zaokrąglone brzegi zabezpieczające przed przypadkowym odklejeniem, - pokryty hipoalergicznym klejem, elastyczny, wodoodporny, - jałowy, sterylizowany promieniami gamma lub tlenkiem etylenu* - pakowany indywidualnie," 10 x 30 cm 25 20 * niepotrzebne skreślić
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelDostawa materiałów opatrunkowych - Część 12
BeschreibungL.p. przedmiot zamówienia zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jedn. netto wartość netto Vat cena jedn. brutto wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1 Pakiet do wkłuć. Skład: 1 szt. serweta 2- warstwowa 50 x 70 cm 1 szt. serweta chirurgiczna 2-warstwowa 50 x 70 cm z centralnym otworem przylepnym o śr. 7 cm 10 szt. tupfer z gazy bez nitki RTG 17N 20 20 cm 10 szt. kompres z gazy 17N 8W 7,5 x 7,5 cm 1 szt. ostrze chirurgiczne nr 11 1 szt. pęseta plastikowa 13 cm niebieska 1 szt. igłotrzymacz Mayo-Hegar metalowy 15 cm 1 szt. strzykawka 3- częściowa 20 ml Luer 1 szt. strzykawka 3- częściowa 10 ml Luer 1 szt. igła injekcyjna ( 0,8 x 40 ) 1 szt igła injekcyjna ( 1,2 x 40 ) szt. 50
Interne KennungCzęść 12