2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky hnojiv (rámcová dohoda)
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky hnojiv pro potřeby organizačních jednotek LČR. Jedná se o balená, volně ložená hnojiva a hnojiva ve velkoobjemovém balení. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 099/2024/091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24410000 Stickstoffdünger, 24420000 Phosphatdünger, 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky balených hnojiv
Beschreibung: Předmětem plnění části 001 veřejné zakázky je dodávka balených hnojiv.
Interne Kennung: 099/2024/091/001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24410000 Stickstoffdünger, 24440000 Diverse Düngemittel, 24420000 Phosphatdünger
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky volně ložených hnojiv pro LZ Konopiště a LS Hluboká n. Vlt.
Beschreibung: Předmětem plnění části 002 veřejné zakázky je dodávka volně ložených hnojiv.
Interne Kennung: 099/2024/091/002
Los: LOT-0003
Titel: Dodávky hnojiv ve velkoobjemovém balení pro LZ Kladská, LZ Konopiště, LZ Židlochovice, LS Česká Lípa, LS Hluboká n. Vlt., LS Hořice, LS Vodňany
Beschreibung: Předmětem plnění části 003 veřejné zakázky je dodávka hnojiv ve velkoobjemovém balení.
Interne Kennung: 099/2024/091/003