See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obvezilni material
Beschreibung: Obvezilni material
Interne Kennung: JN19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POVOJI IN FIKSIRNE MREŽICE
Beschreibung: POVOJI IN FIKSIRNE MREŽICE
Interne Kennung: 525509
Los: LOT-0002
Titel: VATA
Beschreibung: VATA
Interne Kennung: 525510
Los: LOT-0003
Titel: TAMPONI IZ GAZE
Beschreibung: TAMPONI IZ GAZE
Interne Kennung: 525511
Los: LOT-0004
Titel: TAMPONI IZ NETKANEGA MATERIALA
Beschreibung: TAMPONI IZ NETKANEGA MATERIALA
Interne Kennung: 525512
Los: LOT-0005
Titel: KOMPRESE IZ GAZE
Beschreibung: KOMPRESE IZ GAZE
Interne Kennung: 525514
Los: LOT-0006
Titel: KOMPRESE/ZLOŽENCI IZ NETKANEGA MATERIALA (NM)
Beschreibung: KOMPRESE/ZLOŽENCI IZ NETKANEGA MATERIALA (NM)
Interne Kennung: 525516
Los: LOT-0007
Titel: NOSNE TAMPONADE
Beschreibung: NOSNE TAMPONADE
Interne Kennung: 525517
Los: LOT-0008
Titel: VATIRANCI IZ GAZE
Beschreibung: VATIRANCI IZ GAZE
Interne Kennung: 525520
Los: LOT-0009
Titel: MAVEC IN DODATKI ZA POD MAVEC
Beschreibung: MAVEC IN DODATKI ZA POD MAVEC
Interne Kennung: 525521
Los: LOT-0010
Titel: OBLIŽI ZA PREKRIVANJE RAN
Beschreibung: OBLIŽI ZA PREKRIVANJE RAN
Interne Kennung: 525522
Los: LOT-0011
Titel: OBLIŽI ZA PRITRDITEV INTRAVENOZNE KANILE, CENTRALNEGA VENSKEGA KATETRA IN RAZLIČNIH CEVK
Beschreibung: OBLIŽI ZA PRITRDITEV INTRAVENOZNE KANILE, CENTRALNEGA VENSKEGA KATETRA IN RAZLIČNIH CEVK
Interne Kennung: 525525
Los: LOT-0012
Titel: LEPLJIVI TRAKOVI ZA PRITRDITEV SANITETNEGA MATERIALA
Beschreibung: LEPLJIVI TRAKOVI ZA PRITRDITEV SANITETNEGA MATERIALA
Interne Kennung: 525528
Los: LOT-0013
Titel: OBLOGE ZA RANE - ALGINATNE OBLOGE
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - ALGINATNE OBLOGE
Interne Kennung: 525531
Los: LOT-0014
Titel: OBLOGE ZA RANE - GELIRAJOČE OBLOGE
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - GELIRAJOČE OBLOGE
Interne Kennung: 525532
Los: LOT-0015
Titel: OBLOGE ZA RANE - MREŽICE
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - MREŽICE
Interne Kennung: 525533
Los: LOT-0016
Titel: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z AKTIVNIM OGLJEM
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z AKTIVNIM OGLJEM
Interne Kennung: 525534
Los: LOT-0017
Titel: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z DODATKI
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z DODATKI
Interne Kennung: 525536
Los: LOT-0018
Titel: OBLOGE ZA RANE - VISOKOVPOJNE OBLOGE
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - VISOKOVPOJNE OBLOGE
Interne Kennung: 525537
Los: LOT-0019
Titel: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE S SAP JEDROM
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE S SAP JEDROM
Interne Kennung: 525538
Los: LOT-0020
Titel: OBLOGE ZA RANE - POLIMERNE OBLOGE
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - POLIMERNE OBLOGE
Interne Kennung: 525542
Los: LOT-0021
Titel: OBLOGE ZA RANE - HIDROFILNE OBLOGE
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - HIDROFILNE OBLOGE
Interne Kennung: 525543
Los: LOT-0022
Titel: OBLOGE ZA RANE - POLIURETANSKE PENE
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - POLIURETANSKE PENE
Interne Kennung: 525552
Los: LOT-0023
Titel: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z MEDOM
Beschreibung: OBLOGE ZA RANE - OBLOGE Z MEDOM
Interne Kennung: 525554
Los: LOT-0024
Titel: PRIPOMOČKI IN KRPICE ZA MEHANSKO ČIŠČENJE RANE
Beschreibung: PRIPOMOČKI IN KRPICE ZA MEHANSKO ČIŠČENJE RANE
Interne Kennung: 525555
Los: LOT-0025
Titel: KOMPRESE ZA OPEKLINE
Beschreibung: KOMPRESE ZA OPEKLINE
Interne Kennung: 525558
Los: LOT-0026
Titel: OBLOGE ZA TRAHEOSTOMO
Beschreibung: OBLOGE ZA TRAHEOSTOMO
Interne Kennung: 525560
Los: LOT-0027
Titel: SKUPINA HIDROGELI
Beschreibung: SKUPINA HIDROGELI
Interne Kennung: 525561
Los: LOT-0028
Titel: ANTIMIKROBNO OLJE
Beschreibung: ANTIMIKROBNO OLJE
Interne Kennung: 525562
Los: LOT-0029
Titel: SETI
Beschreibung: SETI
Interne Kennung: 525564
Los: LOT-0030
Titel: KREME, MAZILA, PASTE IN SPREJI
Beschreibung: KREME, MAZILA, PASTE IN SPREJI
Interne Kennung: 525565
Los: LOT-0031
Titel: ZAPIRANJE RAN
Beschreibung: ZAPIRANJE RAN
Interne Kennung: 525569
Los: LOT-0032
Titel: ROLE ZA PREGLEDNO MIZO
Beschreibung: ROLE ZA PREGLEDNO MIZO
Interne Kennung: 525572
Los: LOT-0033
Titel: IZDELKI ZA ZAŠČITO IN NEGO
Beschreibung: IZDELKI ZA ZAŠČITO IN NEGO
Interne Kennung: 525627
Los: LOT-0034
Titel: OPORNICE IN ORTOZE
Beschreibung: OPORNICE IN ORTOZE
Interne Kennung: 525629
Los: LOT-0035
Titel: OSTALI MATERIAL
Beschreibung: OSTALI MATERIAL
Interne Kennung: 525631