2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie monitoringów wybranych przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000: Jadowniki Mokre PLH120068, Koło Grobli PLH120008, Wiśliska PLH120084
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację zamówienia pod nazwą: „Wykonanie monitoringów wybranych przedmiotów ochrony obszarów Natura 2000: Jadowniki Mokre PLH120068, Koło Grobli PLH120008, Wiśliska PLH120084”. 2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania monitoringu siedliska 3150 (starorzecza i naturalne eutroficzne zbiorniki wodne ze zbiorowiskami z Nympheion, Potamion) w obszarach Natura 2000: Jadowniki Mokre PLH120068 (1 stanowisko), Koło Grobli PLH120008 (1 stanowisko) oraz Wiśliska PLH120084 (1 stanowisko). 3. Szczegóły zakres przedmiotu precyzuje Załącznik nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami. 4. Zamawiający wymaga, aby pracownicy skierowani przez Wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: prace wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia polegające na wykonywaniu monitoringu, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy. Powyższe nie dotyczy sytuacji, kiedy Wykonawca samodzielnie realizuje zamówienie lub za pośrednictwem osoby zatrudnionej na podstawie umowy cywilnoprawnej, innej niż stosunek pracy.
Interne Kennung: OP.082.4.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001